Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp. j.

Czy to Twoja firma?

Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp. j. praca

Nowa Iwiczna

Jesteśmy Hellopak Kocyk & Wspólnicy, twój zaufany partner w świecie nowoczesnych opakowań. Nasza podróż rozpoczęła się w 2014 roku w Nowej Iwicznej, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć opakowania z tworzyw sztucznych, które szybko zyskały uznanie na rynku. Nasze produkty to nie tylko opakowania – to gwarancja jakości, która przekłada się na sukces naszych klientów.

W Hellopak rozumiemy, jak ważna jest różnorodność, dlatego nasza oferta to szeroka gama produktów i usług. Od produkcji wyrobów z papieru i tektury, przez usługi przygotowywania do druku, aż po kompleksowe rozwiązania w zakresie handlu hurtowego i detalicznego. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, możemy zaoferować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jesteśmy dumni z jakości naszych worków, które są doceniane na całym świecie. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie do ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług. Nasze działania są ukierunkowane na innowacyjność i nieustanne poszukiwanie lepszych, bardziej efektywnych rozwiązań.

W Hellopak rozumiemy również, jak ważna jest logistyka i magazynowanie. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz także usługi magazynowania i przechowywania towarów, które zapewniają bezpieczeństwo i optymalizację procesów logistycznych. Zajmujemy się również działalnością związaną z pakowaniem, co pozwala nam zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie łańcucha dostaw.

Nasza agencja reklamowa to zespół kreatywnych umysłów, którzy pomogą Ci wypromować Twój produkt na rynku. Wspieramy naszych klientów nie tylko w produkcji, ale również w marketingu, oferując skuteczne strategie reklamowe.

W Hellopak wierzymy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby dostarczać produkty i usługi, które spełniają najwyższe standardy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy więcej!

Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp. j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp. j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp. j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp. j.

Siedziba główna

Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp. j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Sochaczew
  3. Bielsko-Biała
  4. Łódź
  5. Katowice
  6. Gdynia
  7. Opoczno
  8. Siedlce
  9. Bydgoszcz
  10. Konstancin-Jeziorna

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp. j. - oferty archiwalne

  • Operator maszyny zgrzewającej

    • Sochaczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • poszukuje osób na stanowisko: Operator maszyny zgrzewającej

      Miejsce pracy: Sochaczew

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyny zgrzewającej typu wicketer (opakowania foliowe)

      • programowanie maszyny i kontrola parametrów zgodnie z kartami pracy

      • kontrola jakości w trakcie produkcji

      • pakowanie w trakcie produkcji

      • czyszczenie i konserwacja maszyny

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie
      • doświadczenie na podobnym stanowisku
      • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
      • gotowość do pracy w systemie zmianowym

      Oferujemy

      • zatrudnienie na umowę o pracę
      • system motywacyjny
      • pakiet socjalny
      • nowoczesny park maszynowy
  • POMOCNIK OPERTORA MASZYNY ZGRZEWAJĄCEJ

    • Sochaczew
    • 3 750-4 200 zł / mies.
    • Hellopak sp.j. producent i dystrybutor opakowań w Sochaczewie poszukuje:

      Pomocnika Operatora maszyny zgrzewającej

      prosimy o wysyłanie cv na adres email: malgorzata.kocyk@hellopak.pl lub osobiście do firmy

      • odbiór opakowań w trakcie produkcji z maszyny zgrzewającej typu wicketer
      • kontrola jakości w trakcie produkcji wg instrukcji przełożonego

      Wymagania

      • mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne
      • praca w systemie zmianowym

      Oferujemy

      • gwarantowane wynagrodzenie 2 700 zł netto/ pierwsze 3 m-ce, potem wyższe

Pracodawcy w Nowej Iwicznej