Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie praca

Ozorków
111
P-80
Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. rejestracji

    Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o.
    • Konstantynów Łódzki
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel

    Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie
    • Ozorków
    • pełny etat
    • 3 680 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć rewalidacyjnych -fizjoterapii, rehabilitacji z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: oligofrenopedagogika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 680,36 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog) nauczyciel informatyki

    • Ozorków
    • 2 850 zł / mies.

      praca z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: oligofrenopedagogika
      • Inne wymagania: oligofrenopedagogika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 850,45 PLN

Pracodawcy w Ozorkowie