Czy to Twoja firma?

Trend Glass sp. z o.o. praca

Radom

Jesteśmy Trend Glass - dumą radomskiej tradycji hutniczej, która od 2003 roku tworzy nie tylko szkło, ale prawdziwe dzieła sztuki. Nasza historia sięga jednak znacznie dalej, bo do wczesnych lat 80-tych, kiedy to pasja do szkła zrodziła się w sercach naszych założycieli. Dziś, z zespołem liczącym od 501 do 1000 pracowników, jesteśmy jednym z liderów branży, specjalizując się w produkcji szkła ozdobnego, użytkowego i gospodarczego.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale i usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Fascynuje nas proces tworzenia - od autorskiej receptury, przez innowacyjne technologie formowania i zdobienia, aż po rygorystyczny proces kontroli jakości. To wszystko sprawia, że nasze szkło zdobi już domy w ponad 40 krajach świata.

Z dumą współpracujemy z globalnymi markami takimi jak IKEA, AMAZON, TESCO czy Carrefour, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaufaniu, jakim nas obdarzają partnerzy. W Trend Glass nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do dynamicznie zmieniających się potrzeb naszych klientów.

Nasze projekty na zamówienie to kwintesencja naszej filozofii - każdy klient jest dla nas wyjątkowy, a jego wizja staje się naszym wyzwaniem. Dzięki zaangażowanemu Działowi Rozwoju Nowych Produktów, realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zamówienia.

Jesteśmy Trend Glass - twoim partnerem w świecie szkła, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a jakość i innowacyjność idą w parze z elastycznością i zrozumieniem dla potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali.

Trend Glass sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center it (informatyka) media / pr / reklama / marketing hr / kadry produkcja / przemysł

Oferty pracy Trend Glass sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Trend Glass sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Trend Glass sp. z o.o.

Siedziba główna

Trend Glass sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Trend Glass sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Radom
  3. Łódź
  4. Lublin
  5. Szydlowiec
  6. Kielce
  7. Kraków
  8. Lipsko
  9. Olsztyn
  10. Radomsko

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Trend Glass sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji

    • Szydłowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • TREND GROUP Sp. z o.o. renomowany producent wysokiej jakości produktów szklanych,

      w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko: Sortierka Wyrobów Szklanych oraz Operator owijarki

      Miejsce pracy: Szydłowec

      Zakres obowiązków

      • Ocena i kontrola wyrobów gotowych zgodnie z wzorem referencyjnym,
      • Kodowanie - oklejanie artykułów, opakowań itp.,
      • Pakowanie wyrobów do kartonów, na paletach
      • Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ, KODEKSU PRACY I TG
      • Obsługa automatu do streczowania palet.

      Wymagania

      • Preferowane wykształcenie: min. zawodowe,
      • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole,
      • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w trzyzmianowej organizacji pracy, 4ro brygadowa
      • Mile widziana umiejętność obsługi komputera,
      • Brak przeciwwskazań do wykonywania oferowanej pracy,

      Oferujemy

      • Pracę w dużej polskiej firmie,
      • Nastawienie na długofalową współpracę, stabilne warunki zatrudnienia,
      • Pracę w nowoczesnym technologicznie zakładzie,
      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
      • Dodatkowe szkolenia zwiększające kwalifikacje,
  • Pomocnik Operatora Automatu

    • Radom
    • Zakres obowiązków

      • przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ,
      • współpracę z operatorem linii produkcyjnej,
      • przygotowanie części formujących do produkcji,
      • zabezpieczenie bezawaryjnej pracy linii produkcyjnej,
      • dbanie o czystość i sprawność maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów szklanych oraz ich otoczenia.

      Wymagania

      • mile widziane wykształcenie w kierunku technicznym (mechanika, elektryka lub pokrewne),
      • zdolność szybkiego uczenia się,
      • umiejętność organizowania pracy,
      • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,
      • odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • umowę o pracę w dużej stabilnej firmie,
      • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
      • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze.

Pracodawcy w Radomiu