Czy to Twoja firma?

EUROALPHABET.EU sp. z o.o. praca

Lublin

Od naszych skromnych początków w 1996 roku, kiedy to jako Dobra Szkoła otwieraliśmy drzwi do świata języków, EUROALPHABET.EU sp. z o.o. przeszła długą drogę, by stać się liderem w branży tłumaczeń w Lublinie. Nasza historia jest świadectwem pasji do języków i ciągłego dążenia do doskonałości. Z czasem, od kursów językowych, rozszerzyliśmy nasze usługi o profesjonalne tłumaczenia, a w 2004 roku przyjęliśmy nazwę, która doskonale oddaje nasze europejskie aspiracje i globalne zasięgi – Euro Alphabet.

Innowacyjność jest dla nas nie tylko słowem-kluczem, ale fundamentem, na którym budujemy naszą przyszłość. W 2008 roku zaczęliśmy świadczyć usługi tłumaczeniowe, a w 2015 roku stworzyliśmy pierwszą wersję panelu do zarządzania tłumaczeniami, co było przełomem w automatyzacji procesów. Rok później wkroczyliśmy w świat kinematografii, oferując tworzenie napisów do filmów, a nasza aplikacja Subtiled.com z 2018 roku to już kolejny krok w kierunku technologicznej przewagi.

Jesteśmy dumni z naszych wartości – gotowości do pomocy, szacunku, uczciwości, dążenia do znakomitości i innowacyjności. To one kształtują nasze relacje z klientami i partnerami, a także inspirują nas do ciągłego rozwoju. Nasze usługi tłumaczeniowe, zarówno przysięgłe, jak i specjalistyczne, są wyrazem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w każde zlecenie. Wykorzystanie narzędzi CAT (Computer-Assisted Translation) pozwala nam zachować format tłumaczonego dokumentu i zapewniać najwyższą jakość.

Jakość naszych usług została potwierdzona certyfikatem zgodności z normą PN-EN ISO 17100:2015, co jest dla naszych klientów gwarancją rzetelności i profesjonalizmu. Dodatkowo, oferujemy możliwość automatycznej wyceny online w ciągu minuty i zapewniamy 3-miesięczną gwarancję na wykonane tłumaczenia.

W EUROALPHABET.EU sp. z o.o. zawsze stawiamy na dialog i zrozumienie potrzeb naszych klientów. Nasze podejście jest proste – słuchamy, analizujemy i dostarczamy rozwiązania, które przekraczają oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i kompetencjom. Razem możemy przekraczać bariery językowe, tworząc mosty komunikacji w globalnej wiosce.

EUROALPHABET.EU sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy EUROALPHABET.EU sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROALPHABET.EU sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EUROALPHABET.EU sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
EUROALPHABET.EU sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca EUROALPHABET.EU sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Koordynator ds. projektów tłumaczeniowych

    • Lublin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat

      Cześć!

      Dołącz do nas stacjonarnie w naszym biurze w Lublinie, przy ul. Świętochowskiego. W naszym biurze tłumaczeń Euro Alphabet otworzyliśmy nową rekrutację na stanowisko Koordynatora ds. projektów tłumaczeniowych. Jeśli jesteś odpowiedzialny, lubisz wyzwania zawodowe a komunikacja z klientem sprawia Ci radość ta praca jest dla Ciebie ;)

      O Euro Alphabet

      Nasza firma powstała w 1997 roku i zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług w dziedzinie tłumaczeń z wielu języków świata, m.in. z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy francuskiego. Jest to rodzinny biznes a naszymi klientami były między innymi takie firmy jak Comarch, Noble Concierge, Lubelskie Smakuj Życie. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych, m.in. z branży prawniczej, marketingowej, technologicznej i medycznej

      Zakres obowiązków

      Twoje obowiązki będą obejmować:

      • utrzymywanie kontaktu z klientami biura (telefon, e-mail, spotkania w biurze)

      • aktywne poszukiwania wykonawców zleceń (Google, portale specjalistyczne)

      • wycena zleceń zgodnie ze standardami firmy

      • koordynacja procesu zleceń (od przyjęcia zlecenia przez przekazywanie zleceń do realizacji tłumaczom po przekazywanie gotowego tłumaczenia klientowi)

      Wymagania

      Wymagamy:

      • biegłej obsługi komputera, Internetu, poczty

      • praktycznej znajomości Microsoft Word

      • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (przynajmniej na poziomie B2)

      • dobrej organizacji pracy własnej i terminowości

      • bezbłędnej komunikacji mailowej i telefonicznej

      • komunikatywności

      • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

      Oferujemy

      Dołączenie do nas oznacza:

      • Chociaż rozliczamy się na podstawie prowizji, zawsze gdy masz słabszy miesiąc, masz gwarantowane 3220,80 zł brutto / miesiąc na umowie zlecenie/B2B oraz premia roczna i 14 dni płatnego urlopu w roku

      • pracę stacjonarną w biurze lubelskim w ergonomicznych warunkach (regulowane biurko, wygodny fotel, laptop z dodatkowym monitorem)

      • bardzo dobrze wyposażony pokój socjalny

      • stałe godziny pracy 8.00-16.00

      • stabilne zatrudnienie - poszukujemy osoby do stałej współpracy

      • karnet 100 zł miesięcznie na kartę sportową

      • praca z ambitnym zespołem w przyjemnej rodzinnej atmosferze

      • przyjazdy proces wprowadzenia do pracy i dedykowany opiekun, który odpowie na każde pytanie

      • nowoczesne narzędzia pracy (własny system do obsługi zleceń, intuicyjna skrzynka mail i narzędzie CAT)

      • wsparcie doświadczonych kolegów, firmowa baza wiedzy

Pracodawcy w Lublinie