Mamut Polska S.A.

Czy to Twoja firma?

Mamut Polska S.A. praca

Wrocław

Mamut Polska S.A. jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw piekarskich, specjalizujących się w produkcji bułki tartej ze świeżego wypieku oraz pieczywa trwałego. Nasza Firma to nie tylko chrupiące Sucharki, puszyste Biszkopty i oryginalna Bułka Tarta Wrocławska. To wieloletnie doświadczenie i historia niezwykłych ludzi, dla których tworzenie wypieków jest pasją. Kochamy to, co robimy. Lubimy patrzeć, jak biszkopty nabierają złocistego koloru, a zapach świeżego pieczywa unosi się wokół naszej piekarni. Nie boimy się wyzwań. Lubimy eksperymentować, próbować nowych smaków, inspirować się codziennymi drobiazgami. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Technologa. Jeśli Twoją domeną jest logiczne myślenie oraz zgadzasz się z zasadą, że najważniejsze to chcieć, jesteśmy pewni, że stworzymy ZGRANY ZESPÓŁ!

Nie czekaj za długo, bo my lubimy działać tu i teraz!

Mamut Polska S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika badania i rozwój hr / kadry

Oferty pracy Mamut Polska S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mamut Polska S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Mamut Polska S.A.

Siedziba główna

Zakład produkcyjny we Wrocławiu

Mamut Polska S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Darlowo
  3. Poznań
  4. Sosnowiec
  5. Katowice
  6. Lomianki
  7. Bydgoszcz
  8. Warszawa
  9. Koszalin
  10. Gniezno

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Mamut Polska S.A. - oferty archiwalne

  • Technolog

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aplikuj już dziś na stanowisko:

      TECHNOLOG

      Miejsce pracy: WROCŁAW

      Zakres obowiązków

      • projektowanie oraz wdrażanie nowych wyrobów
      • opracowywanie receptur i prowadzenie dokumentacji technologicznej
      • dobór nowych surowców oraz opakowań
      • rozwiązywanie problemów technologicznych w bieżącej produkcji
      • kontrolowanie projektów opakowań pod kątem zgodności z prawem żywnościowym

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe- technologia żywności lub kierunek pokrewny
      • minimum 2 letnie doświadczenia zawodowe na stanowisku technologa
      • znajomości podstaw prawa żywnościowego
      • umiejętności pracy w zespole, szybkiego uczenia się, wyciągania wniosków oraz kreatywności
      • znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem
      • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
      • stałe wynagrodzenie
      • system premiowy
      • możliwość pracy w ambitnym, skoncentrowanym na celach zespole
      • rozwój posiadanych kwalifikacji oraz szkolenia
      • pakiet medyczny,
      • pakiet ubezpieczeniowy,
      • finansowe pakiety świąteczne

      Osoby zainteresowane prosimy o załączenie odpowiedzi na następujące pytania:

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
      • Oczekiwania finansowe netto.
      • Termin rozpoczęcia pracy.
      • Czy akceptujesz- w razie potrzeby- pracę w godzinach popołudniowych i nocnych?
      • Opisz krótko swoje doświadczenie z zakresu prawa żywnościowego.
      • Który obszar w pracy Technologa uważasz za najtrudniejszy? Krótko uzasadnij.

Pracodawcy w Wrocławiu