Czy to Twoja firma?

EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA praca

Oława
EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Oława
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator wózka widłowego UDT

    Human & Hunter Sp. Z O.O.
    • Wrocław
    • umowa o pracę tymczasową
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 400-6 400 zł / mies.
    Dodana
  • Monter Hal Namiotowych (praca wyjazdowa)

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Konserwator poszyć

    Dodana

Praca EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
    • Łęg
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      nadzór nad procesem produkcyjnym, przygotowywanie materiałów potrzebnych do produkcji, podawanie komponentów potrzebnych w produkcji, montaż komponentów do gotowego wyrobu, czyszczenie detali, pakowanie detali do opakowań zbiorczych, wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, realizowanie planów produkcyjnych, wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, zachowanie porządku na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: sprawność manualna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 06:00-14:00 14:00-22:00 22:00-06:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Oławie