Czy to Twoja firma?

KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Łomianki
KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka/sprzątacz

    KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w meblach, gablotach, drzwiach, lamp, mycie, czyszczenie i odkażanie umywalek, brodzików, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach i łazienkach, mycie dozowników do mydła i ręczników oraz luster.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymiar czasu pracy - 1/2 etatu; system pracy - dwuzmianowy;godziny pracy 6.00-10.00, 22.00-02.00;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Łomiankach