Hotel Wawel Queen to luksusowy obiekt zlokalizowany w sercu Krakowa, tuż obok Wawelu, który oferuje wyjątkowe doświadczenia zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących służbowo. Nasz butikowy hotel łączy nowoczesny design z historycznym charakterem, zapewniając gościom komfort i elegancję. W pieczołowicie odrestaurowanej kamienicy znajdują się stylowe wnętrza, które harmonijnie wpisują się w lokalną architekturę.W Hotelu Wawel Queen oferujemy różnorodne rodzaje pokojów i apartamentów, dostosowanych do potrzeb każdego gościa. Każdy z nich został starannie urządzony, by zapewnić maksymalny komfort i wygodę. Nasza oferta zachwyca pod względem jakości, a goście mogą korzystać z wysokiej klasy usług gastronomicznych, w tym śniadań serwowanych w formie bufetu oraz restauracji serwujących lokalne przysmaki.W obiekcie znajdują się również nowoczesne sale konferencyjne, co czyni nas idealnym miejscem na organizację spotkań, szkoleń czy innych wydarzeń biznesowych. Wspieramy naszych gości w każdym aspekcie pobytu, oferując kompleksową obsługę oraz dostęp do atrakcji związanych z krakowską kulturą i historią.Nie można zapomnieć o wyjątkowej lokalizacji. Hotel Wawel Queen umieszczony jest w zacisznej ulicy, z pięknym widokiem na Planty i Wawel, co pozwala na wygodne korzystanie z uroków wielkomiejskiego życia oraz odkrywanie historycznych skarbów Krakowa. Zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych ofert specjalnych, dzięki którym każdy pobyt będzie niezapomnianym przeżyciem. Zarówno dla osób poszukujących relaksu, jak i dla tych, którzy pragną odkryć bogactwo Krakowa, Hotel Wawel Queen stanowi idealny punkt wypadowy do zwiedzania i spędzania czasu w iście królewskim stylu.

Opinie pracowników o firmie HOTEL QUEEN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Jak wygląda praca w firmie HOTEL QUEEN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Kraków? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.

Opinie o firmie HOTEL QUEEN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA (4)

4.7

Na podstawie 400 ocen z Google.

Przemysław Kaniok

Przemysław Kaniok

Kraków jest wyjątkowym miejscem na mapie Polski nie tylko ze względu na zabytki, ale także z wielu innych powodów. Jednym z takich powodów, dla których Kraków jest jeszcze bardziej wyjątkowy, jest wizyta w Hotelu Wawel Queen. Miejsce usytuowane tuż u podnóża Wzgórza Wawelskiego, w którym choć przez chwilę można poczuć się wyjątkowo. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka kultura osobista Personelu hotelowego, wyśmienita kuchnia (polecam śniadania) oraz same pokoje hotelowe, które są naprawdę czyste i pachnące. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że Kraków będzie Państwu się kojarzył tylko z wyjątkowymi wspomnieniami, wybierzcie to miejsce. Nie rozczaruje Was.

Dodano: miesiąc temu

Mariusz Budziszewski

Mariusz Budziszewski

Świetna lokalizacja, hotel butikowy przy spokojnej ulicy. Apartament czysty i przyjemny. Bardzo miły, uprzejmy i pomocny personel. Urozmaicone śniadanie z live cooking. Podzielam opinie gości co do jakości działania TV oraz sterowania ogrzewaniem podłogowym w łazience. A poza tym 5 *.

Dodano: miesiąc temu

Tomasz Troszczynski

Tomasz Troszczynski

Spędziliśmy dwie noce w hotelu i niestety nasz pobyt nie był tak komfortowy, jak oczekiwaliśmy. Pierwsza noc: Przydzielono nam pokój na parterze, który okazał się bardzo mały – wejście prowadziło bezpośrednio na łóżko, a przestrzeń wokół niego była mocno ograniczona. Podłoga w łazience była lodowata, a okna wychodziły bezpośrednio na chodnik, co ograniczało prywatność. W sypialni musieliśmy stale korzystać z zasłon typu black-out, natomiast w łazience mleczne folie na szybach nie dawały pełnego komfortu, ponieważ wciąż można było dostrzec przechodzące osoby. Na dodatek, w nocy pojawiły się uciążliwe dźwięki drapania z belki sufitowej (korniki?), co zakłócało sen. Telewizor był nieczynny, choć to akurat najmniejszy problem. Druga noc: Po zgłoszeniu problemów zostaliśmy przeniesieni do większego pokoju na pierwszym piętrze, co było pozytywną zmianą. Pokój był przestronniejszy, jednak temperatura w nim była bardzo niska (18 stopni), a pomimo interwencji obsługi nie udało się go dogrzać. Dodatkowo, kabina prysznicowa przeciekała, a telewizor, choć działał, miał ograniczony dostęp do kanałów, z których większość stale się zacinała. Wszystkie swoje uwagi przekazaliśmy w recepcji podczas wyjazdu. Podsumowując, hotel ma klimatyczny wystrój i profesjonalną obsługę, jednak problemy techniczne i te związane z komfortem są słabą stroną tego miejsca. Niestety, te mankamenty sprawiły, że nasz pobyt był rozczarowujący i raczej nie zdecydujemy się na powrót.

Dodano: 4 miesiące temu

Beata Kot

Beata Kot

Pokój ok łazienka może że mieliśmy standard za 500 zł za noc bardzo średnia średnie śniadanko bardzo średnio na tyle gwiazdek 🫣telewizor nie działał ścinał się 🤫ogólnie gdyby nie to że blisko jest wszędzie to widok z okna mieliśmy na ceglaną ścianę

Dodano: 4 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.03.2025

Dane firmowe i kontaktowe HOTEL QUEEN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pełna nazwa
HOTEL QUEEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
Straszewskiego 12 31-101 Kraków
NIP
6762565471
REGON
383230387
KRS
0000784438
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
30.04.2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Dane finansowe

Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS

Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 16.03.2023