Czy to Twoja firma?

Hortex Spółka z o.o. Oddział Zakład Przetwórstwa Owocowo Warzywnego w Skrzyńsku praca

Przysucha
Hortex Spółka z o.o. Oddział Zakład Przetwórstwa Owocowo Warzywnego w Skrzyńsku najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Przysucha
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Hortex Spółka z o.o. Oddział Zakład Przetwórstwa Owocowo Warzywnego w Skrzyńsku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hortex Spółka z o.o. Oddział Zakład Przetwórstwa Owocowo Warzywnego w Skrzyńsku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Hortex Spółka z o.o. Oddział Zakład Przetwórstwa Owocowo Warzywnego w Skrzyńsku - oferty archiwalne

  • Specialista d/s obsługi klienta

    Hortex Spółka z o.o. Oddział Zakład Przetwórstwa Owocowo Warzywnego w Skrzyńsku
    • Skrzyńsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa zamówień klientów krajowych i eksportowych
      - wprowadzanie zamówień do systemu i rezerwacja zamówionego towaru
      - ustalanie terminu realizacji zamówień
      - awizacja towaru dla dystrybutora na MWG
      - terminowość realizacji zamówień
      - obsługa zamówień gratisowych
      - obsługa zamówień sprzedaży/komponenty, koncentraty i inne/

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Przysusze