Lauridsen Solutions PL Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Lauridsen Solutions PL sp. z o.o. praca

Koszalin

Lauridsen Solutions PL Sp. z o.o. - Posiadając ponad 25-letnie doświadczenie jako producent, Lauridsen Solutions jest jednym z wiodących dostawców pierścieni dystansowych, stożków odciążających, pokryw, szczelnych połączeń rurowych różnego rodzaju oraz profesjonalnych rozwiązań służących naprawom systemów kanalizacyjnych.

Lauridsen Solutions PL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Lauridsen Solutions PL Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lauridsen Solutions PL Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lauridsen Solutions PL Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Lauridsen Solutions PL Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Koszalin
  2. Szczecin
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Gdańsk
  6. Poznań
  7. Łódź
  8. Bydgoszcz
  9. Bielsko-Biała
  10. Slawno

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Lauridsen Solutions PL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Koszalin
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Koszalin

      OFERUJEMY:

      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
      • atrakcyjny system premiowy,- możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

      Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV na adres mailowy: info-pl@lauridsen.pl

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn,
      • Kontrola jakości wyrobów gotowych,
      • Kompletowanie zamówień,
      • Dostarczanie materiału do produkcji,
      • Przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki,
      • Praca w systemie dwuzmianowym.

      Wymagania

      • Umiejętności manualne,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Kreatywne myślenie,
      • Chęć do pracy,
      • Posiadanie uprawnienia na obsługę wózka widłowego wraz z wymianą butli LPG.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie,
      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
      • Atrakcyjny system premiowy,
      • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pracodawcy w Koszalinie