Czy to Twoja firma?

FUNDACJA KLIMCZOK praca

Bystra
FUNDACJA KLIMCZOK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy FUNDACJA KLIMCZOK

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA KLIMCZOK

  • Opiekunka

    FUNDACJA KLIMCZOK
    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FUNDACJA KLIMCZOK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FUNDACJA KLIMCZOK - oferty archiwalne

  • Opiekun

    • Bystra
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie czynności opiekuńczych i pielęgnacyjnych dla osób w podeszłym wieku i przewlekle somatycznie chorych.

      Praca w Domu Pomocy Społecznej w Bystrej.

      Umowa o pracę na czas określony 1 roku, system dwuzmianowy w godz.: 7.00-19.00; 19.00-7.00 od pn. do nd.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie (kierunek bez znaczenia), mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekunka

    • Bystra

      Wspomaganie mieszkańców DPS w codziennych czynnościach takich jak : odżywianie, higiena osobista, ubieranie, spędzanie czasu wolnego.

      Umowa o pracę na czas określony, system dwuzmianowy w godz.: 7.00-19.00-7.00 od pn. do nd.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie - kierunek bez znaczenia, mile widziany kurs opiekuna, mile widziane doświadczenie. Wymagana komunikatywność i empatia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za pracę w godz. nocnych

Pracodawcy w Bystrej