Czy to Twoja firma?

MFO S.A. praca

Kożuszki-Parcel

Jako MFO S.A., jesteśmy dumni z naszej roli pioniera w produkcji metalowych elementów stolarki budowlanej, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, które pozwoliło nam osiągnąć pozycję lidera na polskim rynku i zdobyć uznanie na arenie międzynarodowej. Nasza siedziba, zlokalizowana w malowniczych Kożuszkach Parcel pod Sochaczewem, jest sercem firmy, gdzie nasz zespół ponad 300 wykwalifikowanych pracowników każdego dnia wkłada pasję w tworzenie produktów, które są synonimem jakości i innowacji.

Misja, którą realizujemy, skupia się na trzech filarach: dostarczaniu naszym Klientom wyrobów o najwyższej jakości, ciągłym wzroście wartości firmy dla naszych Akcjonariuszy oraz spełnianiu ambicji naszych Pracowników, oferując im interesujące i dobrze wynagradzane miejsca pracy. To właśnie jakość, czas i uczciwa cena stanowią nasze kluczowe wartości, które są fundamentem wszystkich naszych działań.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę profili stalowych, w tym specjalistyczne kształtowniki i wzmocnienia okienne, a także profile do lekkiej zabudowy gipsowo-kartonowej. Każdy produkt jest wynikiem naszego zaangażowania w innowacyjność, zarówno procesową, jak i produktową, co potwierdzają nasze nowoczesne linie produkcyjne i rozbudowane zaplecze badawczo-rozwojowe.

Jesteśmy firmą, która nieustannie patrzy w przyszłość, a nasze certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018 są świadectwem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo i najwyższą jakość. Nasza stabilność finansowa i silna pozycja akcjonariatu, z Tomaszem Mirskim i Markiem Mirskim na czele, są gwarancją długoterminowego rozwoju i inwestycji w przyszłość.

Jako lider produkcji profili stalowych w Polsce, z dumą patrzymy na naszą prawie 60-procentową produkcję eksportową i obecność na 50 rynkach zagranicznych, co świadczy o naszej konkurencyjności i globalnym zasięgu. Zdobycie pozycji wiodącego producenta profili stalowych w Europie to nie tylko nasz sukces, ale i zobowiązanie do dalszego doskonalenia i rozwijania naszych produktów.

W MFO S.A. wierzymy, że nasza historia, zaangażowanie w jakość i innowacje, a także silne wartości, to klucz do sukcesu, którym chcemy się dzielić z naszymi Klientami, Akcjonariuszami i Pracownikami. Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych partnerów.

MFO S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center logistyka / spedycja / transport hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka)

Oferty pracy MFO S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MFO S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MFO S.A.

Siedziba główna

MFO S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MFO S.A. - oferty archiwalne

  • Operator pomocnicze-maszyny

    MFO S.A.
    • Kożuszki-Parcel
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn, kontrola jakości produkowanych wyrobów-samokontrola, wypełnienie dokumentów produkcyjnych. Przestrzeganie i stosowania procedur ZSZ oraz innych poleceń przełożonych. Naprawa drobnych awarii maszyn.
      Dbałość o porządek i higienę na stanowisku pracy oraz przestrzeganie i stosowanie przepisów BHP.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 830 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

    MFO S.A.
    • 3 600 zł / mies.

      Prace proste w przemyśle.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN