MS-Hydro s.c.

Czy to Twoja firma?

MS-Hydro s.c. praca

Gdańsk

Od ponad dekady, my w MS-Hydro s.c. Gdańsk, z pasją tworzymy i rozwijamy rozwiązania w dziedzinie hydrauliki siłowej. Nasza historia rozpoczęła się w 2009 roku i od tego czasu nieustannie poszerzamy nasze kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w dystrybucji komponentów, tworzeniu zaawansowanych systemów hydraulicznych zintegrowanych z automatyką oraz oferujemy wyspecjalizowany serwis.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego parku maszynowego, który w połączeniu z najnowszym oprogramowaniem i pełną automatyzacją procesów, pozwala nam na eliminację ryzyka błędów i zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów i usług. Nasze projektowanie i budowa maszyn przemysłowych są zgodne z najnowszą wiedzą technologiczną, co świadczy o naszym zaangażowaniu w innowacyjność.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale również kompleksowe usługi, takie jak doradztwo, konsultacje techniczne, projektowanie i budowa maszyn przemysłowych, serwis i opieka techniczna, a także obróbka skrawaniem. Zawsze stawiamy na rozwój i wydajność produkcji, wykorzystując nowe technologie, które zwiększają kontrolę nad projektami i pozwalają na dostarczanie rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

W MS-Hydro s.c. Gdańsk, każdego dnia pracujemy z myślą o przyszłości, nieustannie poszukując sposobów na ulepszenie naszych procesów i produktów. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność jest kluczem do sukcesu, zarówno naszego jak i naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i wiedzy. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu.

MS-Hydro s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy serwis / montaż

Oferty pracy MS-Hydro s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MS-Hydro s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MS-Hydro s.c.

Siedziba główna

MS-Hydro s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MS-Hydro s.c. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. zakupów

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma MS-HYDRO s.c. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zrzeszającą pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży hydrauliki siłowej.

      Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds.zakupów.

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie zapytań ofertowych,
      • przygotowywanie zamówień i składanie ich u dostawców,
      • sporządzanie zestawień i analiza ofert, tworzenie raportów na potrzeby Spółki,
      • prowadzenie rozmów, negocjacji handlowych i przygotowywanie umów oraz optymalizacja warunków zakupu,
      • weryfikacja faktur pod kątem zgodności z zamówieniem,
      • monitorowanie dostaw,
      • tworzenie zestawień w Excelu,
      • stałe monitorowanie rynku dostawców usług i materiałów,
      • budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi podwykonawcami i dostawcami,
      • pozyskiwanie nowych dostawców i podwykonawców,
      • prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji,

      Wymagania

      • wykształcenie średnie
      • znajomość branży hydrauliki siłowej
      • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
      • mile widziana znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
      • mile widziana znajomość programu Comarch Optima
      • skrupulatność, dokładność,
      • dyspozycyjność,
      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
      • obowiązkowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

      Oferujemy

      • Dobre warunki zatrudnienia
      • Profesjonalne szkolenia podwyższające kwalifikacje
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • Monter układów hydrauliki siłowej, serwisant

    • Gdańsk

      Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko montera układów hydraulicznych.

      • Montaż urządzeń, układów hydraulicznych,
      • Próby i uruchomienia urządzeń,
      • Aktywny udział w procesie produkcyjnym
      • Serwis urządzeń i układów hydraulicznych,

      Wymagania

      • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń hydraulicznych oraz montażu instalacji,
      • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy,
      • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
      • Wykształcenie średnie techniczne
      • Prawo jazdy kat. B,
      • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem,
      • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie.

      Oferujemy

Pracodawcy w Gdańsku