Czy to Twoja firma?

Firma ,,Elektro-Market 2 Magdalena Filipińska praca

Łańcut
Firma ,,Elektro-Market 2 Magdalena Filipińska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy Firma ,,Elektro-Market 2 Magdalena Filipińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma ,,Elektro-Market 2 Magdalena Filipińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma ,,Elektro-Market 2 Magdalena Filipińska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma ,,Elektro-Market 2 Magdalena Filipińska - oferty archiwalne

  • Sprzedawca części zamiennych (branża ogrodnicza)

    Firma ,,Elektro-Market 2 Magdalena Filipińska
    • Łańcut
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż części, doradztwo, kontakt z klientem - branża ogrodnicz (kosiarki, kosy, pily)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA KOMPUTERA
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w branży rolniczej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik - serwisant sprzętu ogrodniczego

    • Łańcut

      Naprawa i serwis sprzętu ogrodniczego.

      Wymagania

      • Inne wymagania: - mile widziane wykształcenie mechaniczne lub techniczne - mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - możliwość przyuczenia - znajomość zasad budowy i eksploatacji kosiarek - serwis sprzętu ogrodniczego

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia.

Pracodawcy w Łańcucie