Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH praca

Tarnowskie Góry
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania fizycznego

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • bez doświadczenia
    Popularna
    Dodana
  • Lektorzy Nauczyciele Języków Obcych

    Świat Języków Obcych "TIME"
    • umowa zlecenie
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH - oferty archiwalne

  • Rzemieślnik

    ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
    • Tarnowskie Góry
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - otwieranie i zamykanie budynku szkoły,
      - sprawdzanie stanu technicznego obiektów szkolnych,
      - konserwacja i naprawa,
      - utrzymanie porządku i estetyki budynku i terenów,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe; uprawnienia SEP, ślusarstwo, hydraulika, stolarstwo i prac remontowe, sumienność, odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowskich Górach