Czy to Twoja firma?

JS PROFILSTAL JOLANTA TALAREK praca

Skawina
JS PROFILSTAL JOLANTA TALAREK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Skawina
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy JS PROFILSTAL JOLANTA TALAREK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JS PROFILSTAL JOLANTA TALAREK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • MONTER DO PRZYUCZENIA

    NAFTO Sp. z o.o.
    • Kraków
    Dodana

Praca JS PROFILSTAL JOLANTA TALAREK - oferty archiwalne

  • Monter-szlifierz

    JS PROFILSTAL JOLANTA TALAREK
    • Skawina
    • pełny etat
    • 6 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Montaż balustrad zewnętrznych oraz wewnętrznych.
      Montaż na terenie Krakowa jak również poza ( w zależności od zlecenia)

      *transport zapewnia pracodawca-wyjazd min. ze Skawiny

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: energiczność, obsługa maszyn szlifierskich
      • Inne wymagania: Wymagane są badania wysokościowe powyżej 3,5m oraz mile widziane aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność do pracy. Poszukujemy osób energicznych, chętnych do pracy. Wyjazd do pracy ze Skawiny, trsnaport zapewnia pracodawca

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: kontakt z pracodawcą telefoniczny: 512445759
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skawinie