Cukiernia - Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Cukiernia - Piekarnia Woźniak sp. z o.o. praca

Szczecin

Od ponad 35 lat, w sercu Szczecina, Cukiernia – Piekarnia Woźniak piecze z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczać naszym klientom chleby i słodkości, które zachwycają autentycznością smaku i najwyższą jakością. Jesteśmy dumni, że nasze wyroby są symbolem rzemiosła, które ceni tradycję i naturalność.

Nasza oferta to bogactwo smaków i aromatów, które budzą wspomnienia i tworzą nowe historie. Od chlebów razowych i żytnich, przez staropolskie receptury, po bułki pszenne, grahamki, a także sojowe i kukurydziane – każdy bochenek jest świadectwem naszej miłości do piekarniczego rzemiosła. Nasze ciasta tortowe, ciastka deserowe, rolady, czy ptysie to kwintesencja cukierniczego artyzmu, który z dumą prezentujemy na stołach naszych klientów.

Jakość naszych produktów jest dla nas priorytetem. Wypiekane są one zgodnie z tradycyjną technologią, wykorzystując naturalne surowce, bez dodatków konserwujących czy spulchniających. To właśnie ta filozofia pracy zaowocowała przyznaniem nam prestiżowego certyfikatu marki „Zrobione w Szczecinie”, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w tworzenie produktów najwyższej klasy.

Specjalizujemy się również w tworzeniu tortów okolicznościowych, które są nie tylko ucztą dla podniebienia, ale i dla oka. Nasze wielopoziomowe torty weselne, dostępne w 24 smakach, to prawdziwe dzieła sztuki, które stanowią kulminacyjny punkt każdej uroczystości.

W Cukierni – Piekarnia Woźniak zawsze stawiamy na rozwój i innowacyjność, jednocześnie pielęgnując tradycyjne metody wypieku. To połączenie nowoczesności z tradycją pozwala nam nieustannie zachwycać i zaskakiwać naszych klientów, którzy są dla nas największą inspiracją.

Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaków, które tworzymy z myślą o Was – naszych Klientach. Przyjdźcie i doświadczcie osobistej historii smaku, którą piszemy w Szczecinie od ponad trzech dekad.

Cukiernia - Piekarnia Woźniak Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Cukiernia - Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cukiernia - Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Cukiernia - Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Cukiernia - Piekarnia Woźniak Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Zatrudnię sprzedawcę w cukierni-piekarni

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Cukiernia-Piekarnia Woźniak zatrudni sprzedawcę.

      Zakres obowiązków

      - bezpośrednia obsługa klienta

      - utrzymywanie czystości stanowiska pracy

      Wymagania

      -dyspozycyjność

      -aktualna książeczka zdrowia

      -praca również dla osób uczących się

      Oferujemy

      umowę o pracę.

      Zgłoszenia osobiste w siedzibie firmy przy ul. Kwiatowej 5, Gumieńce (końcowy tramwaju nr 8) w godz.: 09:30-11:00 lub mailowo.

Pracodawcy w Szczecinie