Czy to Twoja firma?

Bartosz Stankiewicz praca

Sosnowiec
Bartosz Stankiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Bartosz Stankiewicz

Praca alert - powiadomienia

Praca Bartosz Stankiewicz

  • Opiekunka w żłobku

    Bartosz Stankiewicz
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Bartosz Stankiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bartosz Stankiewicz - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Będzin
    • Zakres obowiązków

      Utrzymywanie czystości w salach – m.in. przez odkurzanie, zmywanie podłogi, podlewanie kwiatów, mycie ścian, drzwi i okien, wyrzucanie śmieci, wymianę firanek, dezynfekcję i mycie zabawek, wietrzenie sal; utrzymywanie czystości w łazienkach – m.in. przez dezynfekcję toalet, zmywanie podłogi w ciągu dnia, pomoc dzieciom – np. przy korzystaniu z toalety, rozbieraniu się i ubieraniu itd., obsługa posiłków – nakrywanie do stołu, komunikacja z kuchnią (np. w sprawie liczby dzieci), podawanie posiłków, sprzątanie ze stołu i zmywanie naczyń, pomoc nauczycielowi – m.in. przez sprzątanie po zajęciach, porządkowanie rozrzuconych zabawek, w trakcie spaceru itd.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Możliwość zatrudnienia osoby z lekka niepełnosprawnością, kurs sprzątaczki mile widziany,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sosnowcu