AWEX

Czy to Twoja firma?

AWEX praca

Michałowice

AWEX – to Lider wśród producentów systemów bezpieczeństwa, a wytwarzane w Polsce systemy oświetlenia awaryjnego oraz systemy sygnalizacji pożaru są produktami cenionymi zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Firma realizuje od lat misję profesjonalnego i świadomego producenta urządzeń w swojej branży. Opiera się na zaawansowanych technologiach i autorskich rozwiązaniach z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.

AWEX najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy AWEX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AWEX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AWEX

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
AWEX
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Kalisz
  7. Ostrów Wielkopolski
  8. Poznań
  9. Łódź
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AWEX - oferty archiwalne

  • Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego Klienta Zagranicznego

    AWEX
    • Masłomiąca
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Masłomiąca k/Krakowa

      Region: Małopolska

      Zakres obowiązków

      • Koordynacja wyjazdów serwisowo-reklamacyjnych
      • Tworzenie ofert cenowych
      • Poprawna archiwizacja danych
      • Wsparcie techniczne klienta zagranicznego

      Wymagania

      Jesteśmy nastawieni na to, że nie masz doświadczenia zawodowego ale chcesz się uczyć poprzez pracę. Nauczymy cię wszystkiego co powinnaś / powinieneś wiedzieć aby skutecznie wykonywać swoje obowiązki.

      Oczekujemy:

      • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalającym prowadzić codzienna komunikację z klientem zagranicznym
      • Wykształcenie techniczne
      • Znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)
      • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
      • Chęci uczenia się
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań
      • Zaangażowania

      Mile widziane:

      • Znajomość dodatkowego języka obcego

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej o polskich korzeniach
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Stabilność zatrudnienia
      • Miłą atmosferę pracy
      • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach mających na celu doskonalenie zawodowe

Pracodawcy w Michałowicach