Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Zamek Królewski we Wschowie, Mieczysław Tycner praca

Wschowa
hotele i podobne obiekty zakwaterowania
Przedsiębiorstwo Zamek Królewski we Wschowie, Mieczysław Tycner najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Zamek Królewski we Wschowie, Mieczysław Tycner

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Zamek Królewski we Wschowie, Mieczysław Tycner

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Zamek Królewski we Wschowie, Mieczysław Tycner poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Zamek Królewski we Wschowie, Mieczysław Tycner - oferty archiwalne

  • Barman

    Przedsiębiorstwo Zamek Królewski we Wschowie, Mieczysław Tycner
    • Wschowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa baru, obsługa gości przy stołach, obsługa recepcji hotelowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy: 7:30- 15:30, 14:00- 22:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wschowej