Czy to Twoja firma?

Thermoplast Permanent Development Spółka Akcyjna praca

Libiąż
Thermoplast Permanent Development Spółka Akcyjna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Libiąż
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Thermoplast Permanent Development Spółka Akcyjna

Praca alert - powiadomienia

Praca Thermoplast Permanent Development Spółka Akcyjna

  • Operator produkcji

    Thermoplast Permanent Development Spółka Akcyjna
    • Libiąż
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Thermoplast Permanent Development Spółka Akcyjna - oferty archiwalne

  • Młodszy operator

    • Libiąż
    • Zakres obowiązków

      1.Pakowanie produktów wykonywanych na liniach produkcyjnych.
      2.Wykonywanie prac pomocniczych na linii produkcyjnej.
      3.Wykonywanie kontrolnych pomiarów produktów
      4.Dokonywanie wpisów w dokumentacji produkcyjnej.
      5. Obsługa maszyn dodatkowych linii produkcyjnych np. drukarka znakująca, urządzenia grzewcze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, dyspozycyjność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, sumienność w wykonywaniu zadań, chęć rozwoju i nauki będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Libiążu