Czy to Twoja firma?

FREGATA SPÓŁKA AKCYJNA opinie i informacje

Gdańsk
"FREGATA S.A. to firma o silnych korzeniach, które tkwią głęboko w historii Gdańska, gdzie jako spółka akcyjna działamy w branży środków ochrony roślin. Z dumą nosimy miano jednego z wiodących producentów środków biobójczych do zwalczania gryzoni, co jest wynikiem naszego bogatego dziedzictwa sięgającego lat 40. XX wieku. Przeobrażenie z przedsiębiorstwa państwowego na prywatną spółkę w 1991 roku otworzyło nowy rozdział w naszej historii, umożliwiając dalszy rozwój i innowacje. Oferujemy nie tylko środki do zwalczania gryzoni, ale również bogaty asortyment insektobójczych, repelentów, maści ogrodniczych i innych specjalistycznych preparatów, które są efektem naszej nieustannej pracy badawczo-rozwojowej.

Jesteśmy partnerem dla wielu czołowych firm działających na rynku europejskim i światowym, co potwierdza naszą wiarygodność i ugruntowaną pozycję. Ponadto nasza strategiczna lokalizacja w pobliżu autostrady A1 oraz bliskość gdańskich portów zapewnia optymalne możliwości logistyczne, które stanowią naszą przewagę konkurencyjną.

W FREGATA S. połączyliśmy tradycję z nowoczesnością, tworząc produkty o najwyższej jakości, które służą ochronie roślin i bezpieczeństwu użytkowników. Nasze działania są wyrazem zaangażowania w tworzenie lepszego świata, w którym natura i człowiek współistnieją w harmonii.

Opinie pracowników o firmie FREGATA SPÓŁKA AKCYJNA (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem FREGATA SPÓŁKA AKCYJNA? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie FREGATA SPÓŁKA AKCYJNA (3)

3.5

Na podstawie 18 ocen z Google.

Sławek Chruściel

Sławek Chruściel

Produkty dobrej jakości, żaden szczur się nie skarżył :)

Dodano: 2 lata temu

Piotr Jaffar

Piotr Jaffar

Duzy wybór produktow oraz mila i profesjonalna obsługa.

Dodano: 3 lata temu

grzegorz gda

grzegorz gda

Chemia dobra dla człowieka ?

Dodano: 4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

FREGATA SPÓŁKA AKCYJNA w opinii klientów i współpracowników

Klienci Firmy FREGATA SPÓŁKA AKCYJNA cenią sobie wysoką jakość produktów, które zdobywają pozytywne opinie nawet w żartobliwym tonie, sugerując że "żaden szczur się nie skarżył". Fakt ten może świadczyć o nietuzinkowym podejściu firmy do standardów wytwórczych oraz dbałości o detale, co dla potencjalnych kandydatów może być sygnałem o możliwości pracy w firmie stawiającej na wysoką jakość swoich wyrobów. Ponadto, szeroki asortyment produktów oferowanych przez firmę wskazuje na dynamiczny rozwój i różnorodność w obszarze działalności, co może obiecywać ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego. Z kolei miła i profesjonalna obsługa podkreślana przez klientów, sugeruje przyjazną atmosferę i kulturę pracy w firmie. Wzmianki o chemii dobrej dla człowieka mogą natomiast zwracać uwagę na zobowiązanie firmy do zrównoważonego rozwoju i troski o zdrowie zarówno klientów, jak i pracowników. Jako obszary do poprawy, kandydaci do pracy mogą dostrzec szansę na udział w dalszym doskonaleniu wizerunku produktów oraz komunikacji z klientami w kontekście ich bezpieczeństwa stosowania.

Opinie FREGATA SPÓŁKA AKCYJNA - kandydaci i pracownicy

W oparciu o dostępne w sieci opinie, Fregata S.A postrzegana jest jako miejsce pracy, które ma swoje pozytywy, mimo miejsca na pewne usprawnienia. Wśród komentarzy można znaleźć zarówno głosy zadowolenia pracowników, jak i sygnały, które wskazują na obszary wymagające optymalizacji.

Pozytywne aspekty
  • Firma oferuje różnorodne role i stanowiska pracy, co daje szerokie możliwości zatrudnienia dla osób o odmiennym wykształceniu i doświadczeniu.
  • Kandydaci do pracy mogą liczyć na przejrzysty proces rekrutacyjny, w którym już na wstępnym etapie omawiane są kwestie wynagrodzenia, co jest postrzegane jako przejrzysta komunikacja odnośnie warunków zatrudnienia.
  • Pracownicy doceniają dodatkowe świadczenia, takie jak karta MultiSport, która jest opłacana w całości przez pracodawcę, co jest znaczącym benefitem.
Fregata S.A - podsumowanie opinii

Podsumowując, Fregata S.A jest przedsiębiorstwem, które w oczach pracowników posiada pozytywne strony, takie jak szeroki wybór stanowisk i korzystne świadczenia dodatkowe. Jednocześnie istnieją obszary, które zdaniem pracowników zasługują na uwagę i ewentualne usprawnienia, takie jak wzmacnianie kultury organizacyjnej oraz przegląd warunków pracy. Opinie pracowników stanowią cenny materiał do analizy, który może przyczynić się do dalszego rozwoju firmy i zwiększenia satysfakcji zawodowej zespołu.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: FREGATA SPÓŁKA AKCYJNA) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 05.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - FREGATA SPÓŁKA AKCYJNA

Pełna nazwa
"FREGATA" SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Grunwaldzka 497 80-309 Gdańsk
NIP
5840304437
REGON
190024310
KRS
0000073087
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
08.02.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 20.20.Z Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Gdańsku