Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Buchen Industrial Services Polska sp. z o.o. praca

Gliwice

Jesteśmy Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o., liderem w branży usług przemysłowych, z siedzibą w sercu Gliwic. Nasza historia sięga kilku dziesięcioleci wstecz, co świadczy o naszym bogatym doświadczeniu i głębokiej znajomości sektora. Jako część renomowanej Grupy REMONDIS, cieszymy się stabilnością i zaufaniem, które budowaliśmy przez lata.

Nasza oferta to szeroki wachlarz specjalistycznych usług, które obejmują hydrodynamiczne czyszczenie instalacji przemysłowych, serwis konwencjonalnych elektrowni, a także serwis reaktorów. Z dumą prezentujemy nasze innowacyjne rozwiązania, takie jak zautomatyzowany system czyszczenia zbiorników czy inspekcja kanalizacji, które są wynikiem naszego nieustannego dążenia do doskonałości.

Jesteśmy znani z naszego zaangażowania w jakość – to nasz znak rozpoznawczy. Nasze usługi są na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych klientów. Bezpieczeństwo i wysoka jakość naszych prac są potwierdzone przez certyfikaty, które zdobyliśmy, a które są dostępne w naszej bibliotece firmowej.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i staramy się im sprostać, oferując kompleksowe usługi, które obejmują również takie zadania jak odwadnianie odpadów czy czyszczenie i płukanie układów olejowych maszyn i urządzeń. Nasze działania są zawsze ukierunkowane na efektywność i skuteczność, co przekłada się na długotrwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, to zapewniamy, że każdy aspekt naszej pracy jest wykonywany z największą starannością i zaangażowaniem. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i zawsze dążymy do bycia najlepszym partnerem dla przemysłu, zarówno w Polsce, jak i, mamy nadzieję, na arenie międzynarodowej.

Zapraszamy do współpracy z Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. – razem możemy osiągnąć więcej.

Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Dąbrowa Górnicza
  4. Warszawa
  5. Sosnowiec
  6. Wrocław
  7. Gliwice
  8. Łódź
  9. Bielsko-Biała
  10. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Czyszczenie przemysłowe /WYJAZDY DELEGACYJNE

    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia

      Buchen Industrial Services Polska (z siedzibą w Gliwicach), będąca czołową firmą w dziedzinie usług przemysłowych, obejmujących hydrodynamiczne czyszczenie instalacji przemysłowych w tym m.in. zbiorników, wymienników ciepła, rurociągów, podziemnej kanalizacji, kotłów przemysłowych.

      Firma świadczy usługi u klienta na terenie całego kraju oraz poza granicami, co jest związane z wyjazdami delegacyjnymi.

      CV proszę przesyłać za pośrednictwem strony.

      Zakres obowiązków

      • Czyszczenie instalacji przemysłowej;

      Wymagania

      • Chęć do wyjazdów delegacyjnych;

      Mile widziane:

      • PRAWO JAZDY KAT B,C;

      Oferujemy

      • Pracę na pełny etat;
      • Umowę o pracę;
      • Pełne wyposażenie pracownicze;
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
      • Kursy, szkolenia;
      • Wynagrodzenie od 6000 zł brutto do 8000zł brutto;
  • Operator wózków widłowych ArcelorMittal Sosnowiec

    • Sosnowiec
    • 4 500-6 000 zł / mies.
    • Praca fizyczna /wózki widłowe na terenie ArcelorMittal Sosnowiec

      Buchen Industrial Services Polska będąca czołową firmą w dziedzinie usług przemysłowych, obejmujących hydrodynamiczne czyszczenie instalacji przemysłowych, w tym m.in. zbiorników, wymienników ciepła, kotłów przemysłowych itp. poszukuje pracowników fizycznych do transportu materiałów na ArcelorMittal

      Nr tel do kontaktu: Jarosław Bartoszewski 501422959

      Kontakt telefoniczny od pon. do pt. w godzinach 8-15.

      • Praca polegająca - na transporcie materiałów na terenie AMP Sosnowiec

      Wymagania

      • Uprawnienia na wózki UDT + doświadczenie;

      • Doświadczenie w pracy na dużych obiektach przemysłowych / uprawnienia SEP;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie od 4500 zł brutto do 6000zł brutto;

Pracodawcy w Gliwicach