Czy to Twoja firma?

PHU Soley Adam Czaderna praca

Bielsko-Biała

PHU Soley Adam Czaderna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PHU Soley Adam Czaderna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU Soley Adam Czaderna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHU Soley Adam Czaderna

Siedziba główna w Bielsku-Białej

Praca PHU Soley Adam Czaderna - oferty archiwalne

  • Elektromonter bram przemysłowych i garażowych

    PHU Soley Adam Czaderna
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 5 600-7 500 zł / mies.
    • Poszukiwany monter bram przemyslowych, garażowych wraz z sytemami sterowania

      Praca w okolicy Bielska Białej

      Zakres obowiązków

      • Montaż bram garażowych i przemysłowych, ogrodzeń, drzwi, automatyki bramowej
      • Serwis, naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
      • Prace związane z automatyką, elektroniką, elektryką - ważne jest posiadnie odpowiednich uprawnień

      Wymagania

      • prawo jazdy
      • dobre zdrowie i kondycja fizyczna
      • koordynacja wzrokowo-ruchowa
      • sprawność manualna
      • zdolność logicznego myślenia
      • kultura osobista
      • umiejętność montowania bram, drzwi i automatyki
      • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie pełny etat - umowa o pracę.
      • Pracę w dynamicznym i energicznym zespole od kwietnia

Pracodawcy w Bielsku-Białej