Czy to Twoja firma?

CZESŁAW JUDZIŃSKI P.P.H. MITCHELL EXPORT IMPORT praca

Skierniewice
sprzedaż kapeluszy i dodatków
CZESŁAW JUDZIŃSKI P.P.H. MITCHELL EXPORT IMPORT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy CZESŁAW JUDZIŃSKI P.P.H. MITCHELL EXPORT IMPORT

Praca alert - powiadomienia

Praca CZESŁAW JUDZIŃSKI P.P.H. MITCHELL EXPORT IMPORT

  • Szwaczka

    CZESŁAW JUDZIŃSKI P.P.H. MITCHELL EXPORT IMPORT
    • Skierniewice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pomoc krawcowej

    Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K. Wizytówka
    • Łódź
    • praca od zaraz
    Popularna
    Wygasa

CZESŁAW JUDZIŃSKI P.P.H. MITCHELL EXPORT IMPORT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CZESŁAW JUDZIŃSKI P.P.H. MITCHELL EXPORT IMPORT - oferty archiwalne

  • Opiekun

    • Zakres obowiązków

      UTRZYMANIE CZYSTOŚCI, WYMIANA PAMPERSA, MYCIE, PODANIE LEKÓW ORAZ POSIŁKÓW, UBIERANIE, SPACER NA WÓZKU, POŁOŻENIE DO ŁÓŻKA (PRACA WYMAGA DŹWIGANIA)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: EMPATIA, CIERPLIWOŚĆ,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: GODZINY PRACY 8.00-12.00, 14.00-18.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skierniewicach