Czy to Twoja firma?

INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK praca

Kórnik
INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia inne edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia rolnictwo / hodowla

Oferty pracy INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK

  • Pracownik inżynieryjny

    INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK
    • Kórnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK - oferty archiwalne

  • Księgowy

    • Kórnik
    • Zakres obowiązków

      Dekretowanie i księgowanie dokumentów sprzedaży i zakupów, obsługa systemu bankowego, wprowadzanie danych statystycznych do GUS, prowadzenie gospodarki magazynowej, prowadzenie rejestrów księgowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: dobra znajomość MS Office ( w szczególności Excel), znajomość zasad rachunkowości i księgowości, umiejętność analitycznego myślenia, znajomość ustawy VAT i podatku dochodowego od osób fizycznych
      • Inne wymagania: znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT) oraz ustawy o rachunkowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 450 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik inżynieryjny (biolog)

    • Kórnik
    • 3 000 zł / mies.

      wykonywanie analiz z zakresu izolacji kwasów nukleinowych (DNA/RNA) i białek, wykonywanie standardowych reakcji PCR oraz PCR w czasie rzeczywistym, a także obsługa automatycznego sekwenatora

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe
      • Inne wymagania: magister nauk biologicznych, leśnych lub pokrewnych; doświadczenie w pracy terenowej i laboratoryjnej z zakresu technik biologii molekularnej; posiadanie wiedzy z zakresu biologii i ekologii roślin drzewiastych oraz ekologii ekosystemów leśnych, spójnych z tematyką badań realizowanych w Zakładzie Genetyki i Interakcji Środowiskowych; dorobek naukowy udokumentowany publikacjami funkcjonującymi w międzynarodowym obiegu oraz w postaci doniesień konferencyjnych krajowych i zagranicznych; praca na jedną zmianę w godzinach 7:30-15:30, docelowo umowa na czas nieokreślony; mile widziana gotowość do uczestnictwa w wyjazdach naukowych i szkoleniowych (krajowych i zagranicznych)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Kórniku