Zamek Cieszyn

Zamek Cieszyn najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Zamek Cieszyn

Praca alert - powiadomienia

Praca Zamek Cieszyn

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zamek Cieszyn poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zamek Cieszyn - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. turystyki

    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      inicjowanie i koordynowanie wydarzeń kulturalnych,
      obsługa punktu informacji tematycznej
      obsługa ruchu turystycznego na Wzgórzu Zamkowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: obsługa kasy fiskalnej, przewodnika turystycznego, znajomośc języka angielskiegoi/ lub jezyka czeskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Samodzielny księgowy

    • Cieszyn
    • część etatu

      wprowadzanie faktur i wyciągów do Systemu finansowo-księgowego, przygotowanie poleceń przelewu, dekretpowanie faktur kosztowych projektu, rozliczanie delekacji i zaliczk, sporządzanie wniosków o płatność, współpraca z liderem projektu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie+dodatek stażowy praca od poniedziałku do piątku 7:30-15:30

Pracodawcy w Cieszynie