Czy to Twoja firma?

P.H-U. JAN BURKAT sp. z o.o.. praca

Dobczyce

Jesteśmy P.H.U. Jan Burkat, sercem naszej działalności jest sprzedaż detaliczna, która zaspokaja codzienne potrzeby naszych klientów. Od naszego powstania w malowniczych Dobczycach w 2020 roku, z pasją dostarczamy produkty najwyższej jakości, od świeżego pieczywa i cukierniczych wyrobów, aż po szeroki wybór mięs, ryb, owoców i warzyw. Nasze półki uginają się również pod ciężarem starannie wyselekcjonowanych artykułów spożywczych, mrożonek, napojów, a także produktów dedykowanych najmłodszym i naszym czworonożnym przyjaciołom. Nie zapominamy również o szerokiej gamie kosmetyków i chemii gospodarczej, jak również o artykułach przemysłowych, które ułatwiają codzienne życie.

Jako firma zlokalizowana w sercu Małopolski, jesteśmy dumni z naszych lokalnych korzeni i bliskich relacji z klientami. Nasza oferta jest odpowiedzią na ich potrzeby i preferencje, a nasze produkty są wybierane z myślą o zapewnieniu najlepszego stosunku jakości do ceny. W naszych sklepach każdy znajdzie coś dla siebie – od smakoszy, przez rodziny z dziećmi, po osoby dbające o zdrowy tryb życia.

Zaangażowanie i ciężka praca to wartości, które wyznaczają kierunek naszej firmy. Dzięki nim, mimo stosunkowo krótkiej historii, zbudowaliśmy silną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie klientów. Nasz kapitał zakładowy to solidne fundamenty, które pozwalają nam rozwijać się i inwestować w przyszłość. Wspólnie z naszymi wspólnikami, Małgorzatą Teresą Burkat i Michałem Janem Burkat, oraz pod przewodnictwem zarządu, codziennie pracujemy nad tym, by P.H.U. Jan Burkat był synonimem zaufania, jakości i satysfakcji klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów i doświadczenia gościnności, jaką oferujemy, oraz bogactwa smaków, które dla Was wybieramy. Jesteśmy tu dla Was – dziś i każdego kolejnego dnia.

P.H-U. JAN BURKAT SP.Z.O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia magazyn internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy P.H-U. JAN BURKAT SP.Z.O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H-U. JAN BURKAT SP.Z.O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.H-U. JAN BURKAT SP.Z.O.O.

Siedziba główna

P.H-U. JAN BURKAT SP.Z.O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
P.H-U. JAN BURKAT SP.Z.O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca P.H-U. JAN BURKAT SP.Z.O.O. - oferty archiwalne

  • Księgowy

    • Dobczyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wprowadzanie dokumentów księgowych, sporządzanie dokumentów księgowych, kontrola poprawności sporządzonych dokumentów księgowych, kontrola dokumentów magazynowych oraz sklepu, uzgadnianie miesiąca pod kątem księgowo-magazynowym, raportowanie i inne prace księgowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: EXEL zaawansowany, kompetencje do podjęcia i wykonania pracy na stanowisku Księgowy, ASYSTENT KSIĘGOWEGO
      • Inne wymagania: umiejętność pracy pod presją czasu, dobra samoorganizacja pracy, praca w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dobczycach