Evo Energy Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Evo Energy sp. z o.o. praca

Mława

evoEnergy – „Mamy coś, czego nie mają inni”

Od wielu lat promujemy ideę „Domu bez rachunków”, połączenia instalacji fotowoltaicznych z pompami ciepła.

Jako jedni z nielicznych ogromną wagę przywiązujemy do taniego finansowania inwestycji OZE.

U nas otrzymasz możliwość ofertowania ratach 0% oraz leasing 101%.

Produkty które montujemy u Naszych klientów są zawsze najwyższej jakości i z najdłuższą ubezpieczoną gwarancją (w standardzie 30 lat na produkt i 30 lat na liniowy spadek mocy).

Posiadamy własny magazyn, co gwarantuje pełną dostępność oferowanych produktów oraz błyskawiczną realizację. Rozwiązania jakie stosujemy są zawsze na najwyższym poziomie technologicznym (mikroinwertery zamiast inwertera centralnego)

Evo Energy Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Evo Energy Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Evo Energy Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Evo Energy Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Evo Energy Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca handlowy ds. OZE (fotowoltaika)

    • Mława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 400-10 000 zł / mies.
    • Zapraszamy do współpracy zespół evoENERGY

      W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy: Doradcę handlowego ds. OZE (fotowoltaika i pompy ciepła). Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży fotowoltaiki i pomp ciepła. Posiadamy narzędzia które pozwolą Ci efektywnie sprzedawać w/w już po 14 dniowym okresie wdrożenia. Jeżeli jesteś ambitny, zaangażowany i chętny do nauki czegoś nowego, to szukamy właśnie Ciebie!

      Zakres obowiązków

      - aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych,

      - terminowa obsługa przekazywanych LEAD

      - realizacja targetów aktywnościowych i sprzedażowych,

      - doradztwo produktowe,

      - prowadzenie negocjacji handlowych,

      - budowanie trwałych relacji z klientami,

      - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

      - współpraca w budowaniu efektywnej sprzedaży,

      - analiza i raportowanie efektów sprzedaży,

      - obsługa CRM,

      Wymagania

      - mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży dla klienta indywidualnego lub dla firm (B2B/B2C)

      - nie masz doświadczenia w sprzedaży, a cechuje Cię wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces? Nauczymy Cię sprzedawać..

      - samodzielności i zaangażowania,

      - rozwinięte zdolności interpersonalne,

      - umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej,

      - bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,

      - prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      - wyższe wynagrodzenie po okresie próbnym,

      - stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE w oparciu o umowę o pracę,

      - transparentny system wynagradzania: podstawa + prowizja,

      - niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, iPad

      - możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia,

      - innowacyjny system ofertowania na iPAD pozwalający na podpisanie umowy online,

      - wsparcie firmy w ramach umawiania spotkań z klientami (leady od potencjalnych klientów),

      - systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,

      - zautomatyzowany system ofertowania i wyliczania prowizji,

      - atrakcyjne ceny bazowe,

      - doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole.

Pracodawcy w Mławie