!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Najwięksi pracodawcy na Pomorzu

Praca Elszyk Sp. z o.o. - kompleksowe usługi projektowania, montażu i utrzymania dźwigów.

23 czerwca 2021

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 11 głosów

11 głosów

1 komentarz

Praca Elszyk Sp. z o.o. - kompleksowe usługi projektowania, montażu i utrzymania dźwigów.
Dźwigi są nieodzownym elementem naszego życia, na co dzień spotykamy się z nimi choćby w windach, zaś w przemyśle znajdują szerokie zastosowania i pomagają w transporcie towarów, produkcji oraz budowach. Właśnie dlatego potrzebne są takie firmy, jak przedsiębiorstwo Elszyk Sp. z o.o.

Firma Elszyk Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu dźwigów, wind i suwnic. Przedsiębiorstwo przez ponad 30 lat zbierało cenne doświadczenie oraz rozszerzało zakres swoich usług. Firma została założona na urodzajnym gruncie, ponieważ Pomorze w dużej mierze żyje ze spedycji i przeładunku towarów. W efekcie dźwigi wszelkiej maści są w regionie nieodzownym elementem krajobrazu.

Co firma Elszyk ma do zaoferowania pracownikom? Przyjrzyjmy się nieco bliżej przedsiębiorstwu oraz jego działalności, co nam pomoże określić, jakich pracowników będzie potrzebować.

Działalność firmy Elszyk Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Elszyk Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, montażu oraz serwisowaniu dźwigów, suwnic i wind. Firma przez lata swojej działalności rozszerzała zakres usług oraz zdobywała nowe doświadczenia pomagające w polepszeniu oferty.

Spółka ma swoje korzenie w 1990 roku kiedy to oficjalnie powstała firma. Trzy lata później uzyskała ona uprawnienia UDT na montaż urządzeń dźwigowych oraz dźwignicowych. Kolejne lata przyniosły przedsiębiorstwu rozszerzenie uprawnień UDT oraz uzyskanie certyfikatu ISO:9001. W 2006 roku spółka otrzymała świadectwa badań na schematy elektryczne i tym samym zyskała możliwość produkcji własnej szafy sterowej. Kolejny przełom dla działalności firmy przyniósł 2010 rok, gdy przedsiębiorstwu przyznano certyfikat RINA upoważniający do modernizacji urządzeń dźwigowych na statkach.

Elszyk Sp. z o.o. prowadzi działania w kilku obszarach. Jednym z nich jest serwis dźwigów, schodów i chodników ruchomych, platform dla niepełnosprawnych oraz suwnic i przenośników. Przedsiębiorstwo posiada wszystkie potrzebne uprawnienia przyznawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

W zakresie usług serwisowych znajdują się takie czynności, jak:

  • konserwacja zgodna z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego;
  • czynności naprawcze i serwisowe zgodne z instrukcją producenta;
  • całodobowe pogotowie dźwigowe;
  • utrzymanie urządzeń w stanie technicznym zapewniającym ciągłą i bezpieczną pracę.

Firma Elszyk Sp. z o.o. zajmuje się również montażem i projektowaniem nowych urządzeń. Firma nie tylko jest w stanie zamontować gotowe urządzenia, ale także dostosowuje je do indywidualnych potrzeb klienta. Przedsiębiorstwo zapewnia także stałą konserwację urządzeń dźwigowych oraz dźwignicowych. Obecnie pod stałym nadzorem firmy znajduje się przeszło 500 takich urządzeń. Oprócz montażu nowych urządzeń spółka świadczy także usługi modernizacji maszyn i przygotowania ich do nowych zadań.

Spółka ciągle rozszerza swoją działalność i w ostatnim czasie do oferty dodała także usługi z zakresu pomiarów elektrycznych, nadzoru budowlanego branży elektrycznej oraz projektowania linii kablowych. A także stacji transformatorowych.

Praca w firmie Elszyk Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Elszyk Sp. z o.o. prowadzi kompleksowy wachlarz usług związanych z urządzeniami dźwigowymi, co oznacza, że przede wszystkim potrzebuje w swoich szeregach fachowców znających się na takich urządzeniach. Zatrudnienie w tej spółce znajdą monterzy, serwisanci i specjaliści od utrzymania stanu technicznego urządzeń dźwigowych.

Źródło: www.elszyk.pl

Niestety firma na swojej witrynie internetowej www.elszyk.pl nie prowadzi zakładki kariery. To oznacza, że nie dzieli się informacjami o tym, co ma do zaoferowania swoim pracownikom. Oznacza to także, że osoby szukające ofert pracy w Elszyk Sp. z o.o. muszą się posiłkować serwisami zajmującymi się rynkiem pracy.

W ostatnim czasie pojawiało się bardzo mało ofert pracy pochodzących od Elszyk Sp. z o.o. Sporadyczne ogłoszenia dotyczyły asystenta projektanta, stanowiska w księgowości, czy też montera urządzeń dźwigowych. Taka sytuacja może wskazywać na małą rotację pracowników w spółce.

Opinie o pracy w firmie Elszyk Sp. z o.o.

Naturalnym procesem stało się to, że kandydaci do pracy chcą poznać potencjalnego pracodawcę. Najlepiej byłoby porozmawiać z pracownikami, ale to nie zawsze jest możliwe. Za to można przeczytać opinie w sieci publikowane przez obecnych i byłych pracowników. Wiele portali zbiera wpisy na temat pracodawców, ale należy pamiętać, aby podchodzić do nich z pewną dozą rezerwy. Często bowiem takie miejsca w sieci stają się platformą do wylewania żalów.

W przypadku firmy Elszyk Sp. z o.o. w sieci nie pojawiają się opinie pracowników. To może potwierdzać małą rotację i ogólne zadowolenie. W końcu brak narzekań jest oznaką tego, że pracownicy nie mają ochoty wytknąć błędów pracodawcy. Mimo to w związku z brakiem opinii ciężko powiedzieć, jakim faktycznie pracodawcą jest spółka Elszyk Sp. z o.o.

Można za to założyć, że aplikowanie do tego przedsiębiorstwa będzie dobrym pomysłem. Nawet jeżeli firma nie okaże się miejscem pracy na lata, to pozwoli zdobyć cenne doświadczenie w branży, która jest niezwykle ważna dla regionu Pomorza.

Kontakt z firmą Elszyk Sp. z o.o.

Kandydaci do pracy w firmie Elszyk Sp. z o.o. mogą się posiłkować danymi podawanymi w ofertach pracy. Jednak w przypadku spontanicznej aplikacji lub innych spraw można korzystać z ogólnodostępnych danych kontaktowych.

Elszyk Sp. z o.o.

Siedziba Główna

ul. Połęże 12

80-720 Gdańsk

tel: 58 341-55-34

fax: 58 341-55-34

tel. kom: 508-134-804

adresy e-mail:

marketing@elszyk.pl

elszyk@elszyk.pl

Oddział Gdynia - Warsztat i Magazyn

ul. Płk. Dąbka 191

81-107 Gdynia

Całodobowe Pogotowie Dźwigowe

Gdańsk: 508-134-804 / 58 341-55-34

Gdynia: 508-134-808 / 58 620-00-76

Brak opinii na temat pracy w firmie Elszyk Sp. z o.o. nie pozwala jasno określić, czy mamy do czynienia z bardzo dobrym pracodawcą. Z drugiej strony brak narzekań i rzadkie pojawianie się ofert pracy mogą świadczyć, o tym, że warto aplikować do tego przedsiębiorstwa. Prawdopodobnie praca w Elszyk Sp. z o.o. będzie dobrym pomysłem, a przynajmniej pozwoli zdobyć cenne doświadczenie.

Podziel się

1 komentarz

Asza

Asza

Im więcej informacji na temat danego pracodawcy się zna tym lepiej. Takie wizytówki są bardzo pomocne do konkretnych rekrutacji.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.