Najwięksi pracodawcy na Kujawach

Praca Magic Garden - firma budująca nowoczesne place zabaw

9 czerwca 2021

3 z 5

Ocena: 3 z 5 | 13 głosów

13 głosów

6 komentarzy
Praca Magic Garden - firma budująca nowoczesne place zabaw
Place zabaw są nieodzownym elementem dzieciństwa. Z nimi wiążą się piękne wspomnienia, a ich zaprojektowanie oraz budowa wcale nie jest sprawą łatwą. Tworzenie miejsc do zabaw dla dzieci wymaga odpowiedniego doświadczenia. Takim dysponuje firma Magic Garden Sp. z o.o., która od lat buduje obiekty niosące dzieciom radość.

Przedsiębiorstwo z miejscowości Pakość ma bogate doświadczenie. Firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem placów zabaw oraz siłowni zewnętrznych. Spółka nie tylko oferuje wykonanie projektów od zera, ale także produkuje części potrzebne do remontów, czy usprawniania obiektów rekreacyjnych.

Place zabaw są niezwykle istotne dla rozwoju dzieci, dlatego firmy pokroju Magic Garden stoją przed niezwykle wymagającym wyzwaniem. Warto się przyjrzeć bliżej przedsiębiorstwu niosącemu radość dzieciom i sprawdzić, czy jest także atrakcyjnym pracodawcą.

Działalność firmy Magic Garden Sp. z o.o.

Magic Garden Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksowym wykonaniem placów zabaw oraz urządzeń rekreacyjnych. Oznacza to, że firma przeprowadza cały proces od projektowania, przez produkcję, po instalację osprzętu w miejscu docelowym powstawania obiektu rekreacyjnego.

Przedsiębiorstwo przez lata swojej działalności zdobyło cenne doświadczenie pozwalające odpowiadać na potrzeby klientów, także tych najmniejszych.

Magic Garden posiada w swojej ofercie:

 • zestawy zabawowe;
 • urządzenia wolnostojące;
 • huśtawki;
 • karuzele;
 • urządzenia fitness;
 • linaria;
 • urządzenia sprawnościowe;
 • urządzenia sportowe i rekreacyjne;
 • małą architekturę;
 • nawierzchnie bezpieczne;
 • akcesoria i części zamienne;
 • urządzenia dla osób niepełnosprawnych;
 • akcesoria do parku dla psów.

Jak widać, asortyment przedsiębiorstwa jest naprawdę spory. Magic Garden może dzięki temu kompleksowo wykonać obiekty rekreacyjne będące wynikiem nawet bardzo rozbudowanych projektów.

Firma nie tylko wykonuje kompleksowe projekty, ale także prowadzi dystrybucję swoich produktów. Od pewnego czasu przedsiębiorstwo dysponuje także nowoczesną lakiernią z komorą do wypalania proszkowego. Dzięki temu może także świadczyć usługi lakierowania z wykorzystaniem:

 • farb poliestrowych do zastosowań zewnętrznych;
 • farb epoksydowych do zastosowań wewnętrznych oraz dla obiektów narażonych na działanie środków chemicznych;
 • farb poliestrowo-epoksydowych do zastosowań wewnętrznych.

Przedsiębiorstwo realizowało również projekty OSA, czyli Otwarte Strefy Aktywności. Firma przygotowała plany zabudowy rekreacyjnej, które podlegały dofinansowaniu. W ramach programu klienci mogli otrzymać dofinansowanie na budowę jednego z dwóch wariantów Otwartych Stref Aktywności.

Wariant podstawowy obejmujący:

 • siłownię plenerową;
 • strefę relaksu.

Wariant rozszerzony obejmujący:

 • siłownię plenerową;
 • strefę relaksu;
 • sprawnościowy plac zabaw;
 • ogrodzenie terenu oraz zagospodarowanie zieleni.

Magic Garden Sp. z o.o. współpracuje także z wykonawcami zajmującymi się budową i konserwacją placów zabaw oraz obiektów rekreacyjnych. Firma produkuje w swoich zakładach elementy zamienne oraz akcesoria pozwalające na sprawną konserwację i utrzymanie sprzętów rekreacyjnych.

Przedsiębiorstwo ma na swoim koncie liczne projekty realizowane w całej Polsce. Potwierdzeniem jakości wykonanej pracy są liczne rekomendacje otrzymane od inwestorów i klientów. Możecie się z nimi zapoznać na stronie firmy http://www.hustawki.com/nasze-referencje.html

Praca w firmie Magic Garden Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Magic Garden posiada swoją siedzibę w miejscowości Pakość i najczęściej poszukuje pracowników do pracy właśnie w głównych zakładach oraz swoich biurach. Firma świadczy szeroki zakres usług od produkcji, przez projektowanie, po montaż placów zabaw oraz urządzeń rekreacyjnych. W efekcie spółka poszukuje pracowników o różnych kwalifikacjach.

Niestety przedsiębiorstwo nie posiada własnej zakładki dotyczącej kariery na swojej witrynie internetowej. Oznacza to, że ofert pracy należy szukać na portalach publikujących ogłoszenia pokroju Aplikuj.pl.

Magic Garden Sp. z o.o. na potrzeby swojego zakładu poszukuje pracowników produkcyjnych do składania urządzeń rekreacyjnych oraz stolarzy. Nierzadko pojawiają się oferty dla montażystów, którzy będą pracowali na zasadzie delegacji w miejscach, gdzie konieczna jest realizacja projektu.

Firma poszukuje także pracowników biurowych. Można znaleźć oferty dla specjalistów ds. zamówień publicznych, specjalistów ds. zakupów czy dla sekretarek. Jak widać możliwości zatrudnienia w Magic Garden Sp. z o.o. są dość szerokie.

Opinie o firmie Magic Garden Sp. z o.o.

Kandydaci do pracy bardzo często chcą sprawdzić potencjalnego pracodawcę. Najczęściej posługują się stronami internetowymi publikującymi opinie byłych oraz obecnych pracowników danych firm. Należy jednak traktować takie wpisy z pewną rezerwą, ponieważ często pełnią one rolę wylewania żalów.

Niestety na temat firmy Magic Garden Sp. z o.o. nie ma wiele nowych wpisów dotyczących zatrudnienia. Wygląda jednak na to, że w zakładzie ma miejsce duża rotacja pracowników, a spora część zespołu dojeżdża z dalszych miejscowości. To może oznaczać, że zakład boryka się z jakimiś problemami. Mimo to o sytuacji najlepiej przekonać się samemu podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Kontakt z firmą Magic Garden Sp. z o.o.

Osoby zainteresowane pracą w firmie Magic Garden Sp. z o.o. mogą się posiłkować danymi publikowanymi w konkretnych ogłoszeniach. Natomiast w innych sprawach można skorzystać z formularza kontaktowego na stronie http://www.hustawki.com/kontakt.html lub wykorzystać ogólnodostępne dane kontaktowe:

Magic Garden

ul. Kardynała Wyszyńskiego 60 A

88-170 Pakość, Polska

Dział Sprzedaży

Kom. 785 46 46 46

Kom. 781 46 46 46

E-mail: sprzedaz@hustawki.com

Otwarte Strefy Aktywności

Telefon: 52 351-83-53

E-mail: osa@hustawki.com

Sekretariat

Telefon: 52 351-83-53

Fax: 52 351-83-53

E-mail: sekretariat@hustawki.com

Księgowość

Telefon: 52 351-83-53

E-mail: ksiegowosc@hustawki.com

Serwis urządzeń

kom. 724 46 46 46

E-mail: serwis@hustawki.com

Dyrektor Magic Garden

Kom. 725 46 46 46

E-mail: biuro@hustawki.com

Właściciel firmy

Kom. 726 46 46 46

E-mail: biuro@hustawki.com

Na profilu Facebook firmy możecie również znaleźć zdjęcia prezentujące zakończone projekty przedsiębiorstwa:

https://www.facebook.com/MagicGardenPlaceZabaw

Magic Garden Sp. z o.o. jest firmą tworzącą piękne place zabaw oraz potrzebne obiekty rekreacyjne. Tworzenie takich rzeczy może być bardzo interesującą pracą, ale mała ilość opinii na temat firmy w sieci nie pozwala jasno określić, czy jest to pracodawca, z którym warto się wiązać na dłuższy czas. To wymaga już samodzielnego sprawdzenia, co firma faktycznie ma do zaoferowania.

Podsumowanie:
 • Firma Magic Garden Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wykonaniem placów zabaw oraz urządzeń rekreacyjnych, a także prowadzi dystrybucję swoich produktów oraz realizuje projekty Otwartych Stref Aktywności.
 • Praca w Magic Garden Sp. z o.o. obejmuje szeroki zakres usług od produkcji, przez projektowanie, po montaż placów zabaw oraz urządzeń rekreacyjnych, a firma poszukuje pracowników różnych specjalizacji.
 • Niestety, opinie o firmie Magic Garden Sp. z o.o. związane z zatrudnieniem są nieliczne, ale firma wykazuje dużą rotację pracowników.
 • Dane kontaktowe do Magic Garden Sp. z o.o. można znaleźć na stronie internetowej lub skorzystać z formularza kontaktowego

Autor

Artykuł został opracowany i zmodyfikowany przez kilku autorów. Poniżej podajemy dane redaktora lub autora, który dokonał ostatniej modyfikacji.

Ewa Sztuczka-Mazur

Social Media Manager

Social Media Manager w branży HR, autorka tekstów, copywriterka, specjalistka Facebook ADS, wokalistka i pszczelarka.
Obecnie w Aplikuj.pl odpowiedzialna głównie za treści z obszaru miękkiego HR oraz prawa pracy.

6 komentarzy

Tom

Tom

Jestem zadowolony z mojej pracy w Magic Garden. Firma oferuje bardzo dobry pakiet socjalny i zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony przełożonych. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka stabilnej i dobrze płatnej pracy.
Turysta

Turysta

Jestem osobą bezrobotną i szukam pracy jako montażysta. Właśnie trafiłem na ogłoszenie firmy Magic Garden i złożyłem swoją aplikację. Mam nadzieję, że się uda i że będę mógł pracować dla takiej fajnej firmy jak Magic Garden.
Ozyr

Ozyr

Bardzo podziwiam firmę Magic Garden za to, że kompleksowo zajmują się realizacją projektów i wykonaniem placów zabaw. To wymaga dużo wysiłku i organizacji. Mam nadzieję, że firma będzie się dalej rozwijać i powiększać swoje portfolio projektów.
Jacuś

Jacuś

Ciekawe jakie wymagania stawiają w Magic Garden dla stolarza? Myślę, że to jest dobra firma, ale szkoda że nie ma informacji o ofertach pracy na ich stronie internetowej.
Lenox

Lenox

Pracuję w Magic Garden od kilku lat i chciałbym powiedzieć, że to naprawdę dobra firma do pracy. Firma jest bardzo dobrze zorganizowana i oferuje wiele możliwości rozwoju kariery.
Ela

Ela

Firmy budowlane w czasie kowida są bardzo dobrze rozwijające się. To jedna z branż jaka wyszła na tym z korzyścią.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.