Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Cała Polska- Kraków - Inżynier Budowy

Agencja Pracy KAJA nr rejestru 391
  • Kraków, małopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Agencja Pracy "Kaja" nr. rej. 391 obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Cała Polska- Kraków

WYMAGANIA:
* wykształcenie wyższe techniczne o profilu drogowym,
* dokładność, samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole
* dyspozycyjność i możliwość delegacji na terenie Polski
* czynne prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
* nadzorowanie jakości realizowanych robót
* koordynacji i podział robót na powierzonych odcinkach

OFERUJEMY:
* umowę o pracę
* atrakcyjne wynagrodzenie
* pracę na terenie całej Polski, obecnie Kraków

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres @ telefon kontaktowy: 12 433 74 10

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja pracy Kaja z siedzibą przy ul. Felicjanek 10/7 w Krakowie . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.