TECHNOLOG WYDZIAŁU PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

ZMM MAXPOL Spółka z o.o.

Firma ZMM MAXPOL z siedzibą w Rzeszowie od 1985 roku zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji procesów technologicznych, tworzenie instrukcji, procedur dot. procesów technologicznych oraz organizacji stanowisk pracy
  • Optymalizacja procesów technologicznych w obszarze wtrysku, wytłaczania, wylewania uszczelki
    (efektywność, braki, fazy cyklu produkcji)
  • Wdrażanie usprawnień procesów technologicznych i poprawa produktywności
  • Inicjowanie i nadzór zmian technologicznych oraz materiałowych mających na celu poprawę jakości oraz wydajności produkcji
  • Współpraca z innymi działami w celu doskonalenia realizowanych procesów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych powstałych podczas procesu produkcji
  • Nadzór nad wykonaniem ewentualnych prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz  wdrażanie projektów dotyczących nowych wyrobów
  • Współpraca przy sporządzeniu dokumentacji projektowej prowadzonych projektów (P-FMEA, diagram przepływu procesu), poszukiwanie rozwiązań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów, kosztów, uczestniczenie w pracach rozwojowych dotyczących nowych maszyn, narzędzi i wyposażenia maszyn
  • Przestrzeganie odpowiednich norm i przepisów oraz ustalonych wymagań klienta
    praca w systemie MES i ERP

Wymagania:

  • Ukończenie studiów wyższych technicznych
  • Podstawy wiedzy z Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych
  • Umiejętności analityczne (rozwiązywanie problemów, myślenie systemowe oraz koncepcyjne)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomości MS Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość programu Moldflow Adviser – przynajmniej podstawy,  język angielski, praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym, praca w programie ERP i MES
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresogennych
  • Umiejętność planowania czasu pracy
  • Inicjatywa, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwości rozwoju i długotrwałą współpracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Karty MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe i medyczne w PZU
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
ZMM MAXPOL SPÓŁKA Z O.O.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest ZMM MAXPOL Spółka z o.o. 35-206 Rzeszów Okulickiego 16c, NIP: 5170383818. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZMM MAXPOL Spółka z o.o. 35-206 Rzeszów Okulickiego 16c, NIP: 5170383818 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Oferta dodana w dniu:
08-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
22-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Technolog Działu badań i Rozwoju - branża tworzyw sztucznych

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Zaczernie
10-01-2021

TECHNOLOG (O)

Zawód: technolog Rodzaj: umowa na okres próbny
Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski spółka cywilna
od 4900 zł
UoP brutto/mies.
Wierzchosławice
18-01-2021
od 4900 zł

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH (O)

ALTE Jakub Krogulski
od 3000 zł
Tarnów
28-12-2020
od 3000 zł