Brygadzista Chłodni

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Portal i Agencja doradztwa personalnego sektora spożywczego i inżynieryjnego.

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży spożywczej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. Dolnośląskie, powiat strzeliński

Zakres obowiązków:

  • Obsługa systemu SAP, WMS
  • Nadzorowanie oraz organizacja pracy podległego personelu
  • Nadzorowanie magazynowania produktów zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Organizacja transportu wewnętrznego
  • Organizowanie oraz koordynacja załadunków i rozładunków produktów
  • Nadzorowanie poprawności procesów logistycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości procesów logistycznych
  • Znajomości programów SAP, MWS, WM
  • Umiejętności wypełniania dokumentacji magazynowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia swoich umiejętności
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
Zawód:
Brygadzista
Miejsce pracy:
Strzelin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)