Quality Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Portal i agencja doradztwa personalnego z branży spożywczej i inżynieryjnej

Dla naszego Klienta zakładu przetwórstwa mięsnego poszukujemy osoby na stanowisko: Quality Manager

Lokalizacja: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • HACCP; analiza ryzyka i plan HACCP dla zakładu; opracowanie i wdrożenie; wprowadzanie zmian i aktualizacji
  • Grupa HACCP - polityka, procedury, instrukcje, opracowywanie i wdrażanie; organizacja spotkań grupy HACCP
  • Nadzór nad tworzeniem specyfikacji produktowych
  • Kontrola produkcji: dokumentowanie statystyk reklamacji, ocena QM i zarządzania produkcją, obsługa odchyleń i nieprawidłowości
  • Przeprowadzanie i planowanie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych odpowiedzi na skargi od klientów
  • Kontakt i współpraca z organami nadzorującymi oraz kontrolującymi (jakość i środowisko)
  • Ścisła współpraca z działem projektów dotycząca wdrażania nowych produktów, zmiany receptur, poprawy jakości produktów oraz procedur z tym związanych
  • Obsługa wizyt i kontroli odbiorców
  • Obsługa audytów zewnętrznych (BRC, ISO, )
  • Nadzór i kontrola nad dokumentacją dotyczącą Ochrony Środowiska; zgłaszanie nieprawidłowości,
  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych dla wszystkich osób zatrudnionych w zakładzie; wykonywanie i kontrola planów szkoleniowych
  • Kontrola, akceptacja dostaw surowca, półproduktów i wyrobów gotowych oraz ich przepływu pomiędzy działami produkcyjnymi
  • Opracowanie budżetu w ramach działalności działu jakości
  • Nadzór i kontrola nad higieną w zakładzie

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość procedur i norm jakościowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Szkolenia międzynarodowe
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Koszalin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MENEDŻER SPRZEDAŻY

Zawód: manager Rodzaj: umowa na okres próbny
Zakłady Drzewne "POLDAN"Export-Import Z. Kroplewski Sławno , ul. Gdańska 65A
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Sławno
Koszalin

22-01-2021
od 2800 zł