Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Pracownik gospodarczy - Będzin ul. Małachowskiego

HR for Business Sp. z o.o.
  • Będzin, śląskie pow. będziński

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Stanowisko:
Pracownik gospodarczy - Będzin ul. Małobądzka

Zadania/Czynności:
Zamiatanie i grabienie liści,
zbieranie śmieci,
prace na terenie zewnętrznym przy obiekcie.

Wymagania

Chęci do pracy
Mile widziane kandydatury osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Oferujemy

pracę w godzinach dopołudniowych na 1/2 etatu między 6 a 10
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• Terminowe wynagrodzenie
• Elastyczny grafik
• Dofinansowanie do:
o Turnusów rehabilitacyjnych do 1000zł w roku
o Leków do 300zł w kwartale
o Sprzętu rehabilitacyjnego do 600zł w roku
o Dojazdów do pracy do 300zł w kwartale
• Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
• Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Dodatkowo oferujemy :
• Wsparcie współpracujących z nami instytucji pozarządowych, które udzielą wsparcia w zakresie:
o pomocy psychologicznej,
o prawnej,
o rozwoju zawodowego,
ale również pomogą:
• skompletować i wypełnić różnego rodzaju dokumenty np. związane z przedłużeniem Twojego orzeczenia o niepełnosprawności bądź skorzystania z dofinansowań

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118.