Młodszy Przedstawiciel Marki

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-20

Ogłoszenie na stanowisko Młodszy Przedstawiciel Marki - SunSolar

Sunsolar działa w obszarach energii odnawialnej oraz sprzedaży, skupiając się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Współpracujemy z najwiekszymi koncernami energetycznymi w Europie i posiadamy 8 lat doświadczenia na rynku odnawialnych źródeł energii.

Stanowisko:Młodszy Przedstawiciel Marki

Zakres obowiązków

  • Aktywny udział w budowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych,
  • Wspieranie pracy działu handlowego i kreacji produktu,
  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników podejmowanych działań,
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż i dystrybucję.

Wymagania

  • Wysokie umiejętności organizacji pracy własnej i komunikacyjne,
  • Nastawienie na realizację celów oraz samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Kreatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań,
  • Chęć rozwoju w obszarze marketingu bezpośredniego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i szybkiego awansu
  • Pracę od poniedziałku do piątku w zgranym i młodym zespole
  • Kartę MultiSport/LuxMed
Zawód:
Product manager
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
praca stała
Wynagrodzenie:
3000-6000 zł B2B netto/mies.
Oferta dodana w dniu:
18-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
20-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)