Pracownik produkcji – montaż elektroniki

Jobs Plus
  • Piastów, mazowieckie pow. pruszkowski

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR, aktualnie dla naszego klienta specjalizującego się w sprzedaży sprzętu elektronicznego (pamięci USB, power banki, myszki), poszukujemy pracownika produkcji.

Jeśli zależy Ci na podjęciu pracy od zaraz, to ta oferta może Cię zainteresować!

Twoje obowiązki na tym stanowisku:
• ręczny montaż pamięci USB i drobnej elektroniki
• składanie opakowań kartonowych
• pakowanie gotowych wyrobów do przygotowanych wcześniej opakowań
• rozlewanie płynów antybakteryjnych do mniejszych dozowników oraz ich etykietowanie

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku, oczekujemy:
• sprawności manualnej
• dokładności oraz sumienności
• umiejętności pracy w zespole i współpracy z innymi działami
• dostępności do pracy na zmiany w godzinach 6:00 – 13:45, 14:15-22:00 (zmiany są w cyklach tygodniowych)

W zamian, oferujemy:
• lekką pracę
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
• zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta
• w początkowym etapie umowa zlecenia, docelowo umowa o pracę

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772
Dodana
Wygasa (za 2 dni)