Pielęgniarka/Pielęgniarz - praca w Niemczech

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-17

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pielęgniarka/ Pielęgniarz w Niemczech

Zakres obowiązków:

  • podawanie leków, tlenu,
  • wykonywanie iniekcji,
  • zmieniane opatrunków,
  • asystowanie lekarzowi podczas operacji,
  • przygotowanie chorych do badań i zabiegów,
  • wykonywanie podstawowych pomiarów (mowa tutaj głównie o temperaturze oraz ciśnieniu krwi),
  • informowanie lekarza o możliwych nieprawidłowościach,
  • pomaganie pacjentom w podstawowych czynnościach dotyczących higieny osobistej,
  • sporządzanie kompleksowej dokumentacji (karty choroby).

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - konieczne ukończone studia licencjackie 3-letnie; dodatkowym atutem będą ukończone studia magisterskie,
  • gotowość podjęcia nauki języka niemieckiego,
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego,
  • niekaralność.

Oferujemy:

  • Zarobki w wysokości:
    - bez nostryfikacji od 1 800 EUR brutto
    - z nostryfikacją 2 900 EUR - 3 200 EUR brutto
  • Wymiar pracy: pełen etat
  • Dodatkowe wynagrodzenie:
    + do urlopu
    + za święta Bożego Narodzenia
    + za pracę na oddziale intensywnej terapii lub na bloku operacyjnym
    + za nocną zmianę
    + za pracę na weekend
  • Możliwość nadgodzin w zależności od zapotrzebowania,
  • Pracę w niemieckich placówkach medycznych - Szpitale oraz Kliniki,
  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym,
  • Gwarancję zakwaterowania na czas trwania umowy,
  • Nauka języka niemieckiego - opłacone przez pracodawcę,
  • Zwrot kosztów związanych z wyjazdem do miejsca pracy  w wysokości 200 EUR,
  • Możliwość urlopu po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt telefoniczny 574575636.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Zawód:
Pielęgniarka
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
17-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Poszukiwane zawody w Niemczech
Opiekun/OpiekunkaKierowcaMonterPracownik fizyczny