Twoje wsparcie w rekrutacji

Python Developer

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie komponentu parsujacego dane binarne / csv / HDF5 do formatu pliku parquet
  • Rozwijanie frameworku analitycznego operującego na danych timeseries

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość python 3.7+
  • Doświadczenie minimum 2 lata
  • Praktyczna znajomość bibliotek numpy i pandas
  • Umiejętność programowanie backendowych komponentów z naciskiem na optymalizacje czasu wykonania i zużycia pamięci
  • Umiejętność programowania współbieżnego
  • Znajomość wzorców programistycznych
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość GIT

Oferujemy:

  • W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 500 do 850 PLN netto
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa o Prace (w zależności od preferencji kandydata)
  • Projekt długoterminowy
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Novaris Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Novaris Sp. z o.o. 01-929 Warszawa Poleczki, NIP: 1181959243. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Novaris Sp. z o.o. 01-929 Warszawa Poleczki, NIP: 1181959243 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
26-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
10-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROGRAMISTA APLIKACJI

Zawód: programista Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Wołomin
30-11-2020
od 1440 zł