Koordynator Działu Controllingu, Świętokrzyskie

HR Project Spzoo
  • Kielce, świętokrzyskie

Księgowy

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego klienta z branży FMCG poszukujemy Koordynatora Działu Controllingu

Zakres obowiązków:

Przygotowanie analiz dotyczących sprzedaży, gospodarki magazynowej, logistyki oraz innych procesów operacyjnych; identyfikacja trendu, korelacji i powiązań w tym zakresie;
Przygotowanie operacyjnych raportów w zakresie sprzedaży i rentowności poszczególnych produktów, pozostałych obszarów i centrów działalności spółki;
Opracowywanie i monitorowanie KPI;
Opracowanie procesu raportowania wewnętrznego oraz jego automatyzacja;
Wsparcie analityczne poszczególnych pracowników;
Współpraca przy tworzeniu nowych funkcjonalności systemów BI;
Rekomendowanie zmian na podstawie przeprowadzonych analiz;
Prezentowanie analiz i raportów na rzecz kierownictwa firmy.

Wymagania

Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu: zarządzania, finansów lub rachunkowości;
Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierownika/lidera w zespole controllingu;
Mile widziane kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów/zarządzania: CIMA, ACCA, MBA lub Biegły Rewident;
Znajomość MS Office i programu Excel, Access na wysokim poziomie;
Doświadczenie we wdrażaniu systemu pomiaru i oceny KPI oraz modułów controllingowych systemów klasy ERP;
Doświadczenie w projektach mających na celu racjonalizację i optymalizację poziomu kosztów funkcjonowania biznesu;
Biznesowe podejście i pro-aktywność w działaniu;
Umiejętność pracy pod presją czasu;
Silne zdolności interpersonalne, umiejętności coachingowe i umiejętność budowy autorytetu w organizacji;
Kompetencje przywódcze.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
Praca w nowoczesnej i stabilnej firmie nastawionej na rozwój;
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód, laptop, telefon.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)