Samodzielna księgowa/y

IDEA
  • Chorzów, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Jeśli jesteś odpowiedzialny/a, dokładny/a i posiadasz minimum 2 lata praktyki w prowadzeniu ksiąg, zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: Samodzielna Księgowa
Lokalizacja: Chorzów
Typ zatrudnienia: Pełny etat

Obowiązki:
- Prowadzenie pełnej księgowości spółek
- Sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczeń VAT
- Przygotowywanie raportów finansowych i sprawozdań
- Monitorowanie i analizowanie dokumentów finansowych
- Współpraca z zespołem w celu zapewnienia poprawności danych finansowych

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Księgowej/Księgowego
- Znajomość aktualnych przepisów podatkowych i prawa rachunkowego
- Umiejętność pracy z programami księgowymi
- Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów finansowych
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu
- Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę w dziedzinie księgowości, prześlij swoje CV
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)