Twoje wsparcie w rekrutacji

Malarz-szpachlarz

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-29

Danwood S.A to spółka zajmująca się budową prefabrykowanych domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).

Zatrudnimy na stanowisko:

MALARZ – SZPACHLARZ

Możesz zarabiać nawet do 500 ZŁ DZIENNIE NA RĘKĘ

PRACA W ODDELEGOWANIU NA TERENIE NIEMIEC

Zakres obowiązków:

  • montaż płyt gipsowo–kartonowych,
  • szpachlowanie płyt gipsowo–kartonowych,
  • malowanie ścian,
  • tapetowanie,
  • układanie paneli podłogowych,
  • prace elewacyjne – klejenie styropianu, wtapianie siatki.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach wykończeniowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca,
  • zorganizowany przejazd na miejsce budowy za granicą,
  • zakwaterowanie,
  • brak sezonowości budów (praca przez cały rok),
  • dodatkowe benefity (piknik rodzinny, zimowisko dla dzieci, bal sylwestrowy i premie).
Zawód:
Budowlaniec
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
27-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TYNKARZ

Zawód: budowlaniec Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Chojna
Niemcy

18-11-2020
od 1440 zł

ROBOTNIK BUDOWLANY

od 1440 zł
Chojna