Twoje wsparcie w rekrutacji

Inspektor

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-19

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad zdrowiem roślin
  • Zapobieganie zagrożeniom związanym z obrotem i stosowaniem środków ochrony roślin.
  • Nadzór nad wytwarzaniem, oceną i stosowaniem materiału siewnego
  • Wprowadzanie danych do Zintegrowanego Systemu Informatycznego
  • Sporządzanie informacji i sprawozdań w obszarze swojego działania.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie rolnicze
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • znajomość ustaw: o ochronie roślin przed agrofagami, o nasiennictwie, o środkach ochrony roślin, o Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa
  • znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Inspektor
Miejsce pracy:
Myślibórz
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
23-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
19-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inspektor ds. administracyjno-technicznych

Zawód: inspektor Rodzaj: praca stała
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim
Gorzów Wielkopolski
Myślibórz

20-11-2020

INSPEKTOR DS. REMONTOWO- BUDOWLANYCH/ Z-CA KIEROWNIKA DZ. TECHNICZNEGO

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa o pracę
Spółdzielnia Mieszkaniowa "METALOWIEC"
od 5000 zł
UoP brutto/mies.
Myślibórz

10-11-2020
od 5000 zł

Inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Strzelcach Krajeńskich
Strzelce Krajeńskie
Myślibórz

09-11-2020

Inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Słubicach z/s w Ośnie Lubuskim
Ośno Lubuskie
Myślibórz

24-11-2020

Inspektor ds. ćwiczeń wojskowych żołnierzy rezerwy, wniosków o mianowania żołnierzy rezerwy oraz odw

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Szczecin
Myślibórz

19-11-2020

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Szczecinie
Szczecin
Myślibórz

13-10-2020