Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Wsparcie administracyjno-biurowe w dziale Księgowości

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-06

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w obsłudze elektronicznego obiegu dokumentów działu
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • wystawianie not korygujących
  • redagowanie i przygotowywaniem dokumentacji do podpisu
  • przygotowywanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej Działu Księgowości
  • archiwizacja dokumentacji
  • współpraca z doświadczonym zespołem Działu

Wymagania:

  • student/ka na kierunkach finansowo-ekonomicznych (preferowani studenci trybu zaocznego lub wieczornego)
  • komunikatywność, umiejętność działania w zespole i budowania pozytywnych relacji
  • umiejętność obsługi obsługujesz pakiet MS Office

Oferujemy:

  • umowę zlecenie na okres 2 miesięcy z wynagrodzeniem godzinowym
  • wszechstronny rozwój zawodowy i poszerzanie wiedzy
  • nabywanie w praktyce nowych umiejętności (interpersonalnych, specjalistycznych)
  • poznanie standardów pracy Działu Księgowości międzynarodowej Spółki finansowej

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Oferta dodana w dniu:
28-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
06-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DOMEL-DOMY SP. Z O.O.

Specjalista ds. technicznych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja zdalna
5000-5500 zł
UoP brutto/mies.
Jaworzno

23-11-2020
Gyncentrum Sp. z o. o.

Zastępca Koordynatora Laboratorium

POLECANA
Sosnowiec

23-11-2020 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń - Gliwice

Gliwice

19-11-2020