Twoje wsparcie w rekrutacji

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY (3/4 ETATU)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-22

Zakres obowiązków:

1. Realizacja indywidualnego programu dla każdego z dorosłych uczestników Świetlicy Terapeutycznej.
2. Prowadzenie terapii zajęciowej.
3. Sprawowanie bezpośredniej opieki w czynnościach dnia codziennego (spożywanie posiłków, czynności toaletowe, ubieranie się).
4. Dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników w trakcie pobytu w placówce
5. Aktywizowanie do prawidłowych zachowań społecznych oraz uczestnictwa w życiu społecznym.

Wymagania:

Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Inne wymagania:
wykształcenie min. średnie lub wyższe kierunkowe- terapia zajęciowa, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi niepełnosprawnymi, umiejętność prowadzenia zajęć terapeutycznych
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 450 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Nałkowskiej 19, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Wymiar etatu:
0.75
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W TYCHACH
43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, dalej jako: ogólne rozporządzenie o ochronie danych/RODO/rozporządzenie 2016/679.

Informujemy, że:
- Administratorem podanych przez kandydata danych osobowych jest POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W TYCHACH z siedzibą w Tychach, ul. Niepodległości 90;
podanie danych jest dobrowolne, lecz wymagane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;
podane dane nie będą udostępniane innym podmiotom;
podane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji;
kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
uczestnik rekrutacji ma prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: ul. Aleja Niepodległości 90, 43-100 Tychy, Godziny : 8:00-14:00
Zawód:
Psychoterapeuta
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2450 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
22-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
22-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INSTRUKTOR TERAPII

Zawód: psychoterapeuta Rodzaj: umowa o pracę
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "ZACISZE"
od 2722 zł
UoP brutto/mies.
Katowice
Tychy

13-11-2020
od 2722 zł

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

Zawód: psychoterapeuta Rodzaj: umowa na okres próbny
Centrum Profilaktyki Leczenia i Opieki "MEDICO" NZOZ Sp. z o.o.
2600-2700 zł
Sosnowiec
Tychy

03-01-2020

INSTRUKTOR TERAPI ZAJĘCIOWEJ

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ŚLĄSKI ODDZIAŁ REGIONALNY
od 3000 zł
Kalety
Tychy

01-10-2020
od 3000 zł

REHABILITANT

Bogusława Lasota Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne
2700-3500 zł
Zawiercie
Tychy

23-11-2020

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skawinie
od 1700 zł
Skawina
Tychy

03-11-2020
od 1700 zł

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY/OPIEKUN

,,EGIDA" Stowarzyszenie Wspierania Osób Psychicznie Chorych
od 3000 zł
Kasina Wielka
Tychy

09-10-2020
od 3000 zł