Twoje wsparcie w rekrutacji

Brygadzista/Brygadzistka w obszarze Magazynu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-18

Scanfil jako producent kontraktowy projektuje i wytwarza produkty dla wiodących firm z branży profesjonalnej (B2B). Nasze doświadczenie i wysokie standardy jakości czynią nas stabilnym partnerem w całym łańcuchu wytwarzania, od fazy rozwoju produktu, poprzez produkcję i usługi logistyczne aż do obsługi posprzedażowej. Jako partner biznesowy oferujemy konkurencyjne rozwiązania we wszystkich fazach życia produktu, zwiększające zyskowność naszych klientów. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na: www.scanfil.com

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska:

BRYGADZISTA / BRYGADZISTKA w obszarze Magazynu

Zakres obowiązków:

  • kontrola przestrzegania standardów jakościowych w procesie produkcji
  • organizowanie i nadzorowanie pracy działu
  • motywowanie pracowników
  • nadzór nad maszynami i urządzeniami podległego obszaru
  • raportowanie wyników prac podległych pracowników
  • współpraca z działami wewnętrznymi Firmy
  • rozwiązywanie bieżących problemów w celu utrzymania ciągłości produkcji
  • optymalizacja kosztów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym motywowanie pracowników, delegowanie zadań
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość MS Office (Excel)
  • uprawnienia UDT (m.in. WJO II)
  • dyspozycyjność do pracy w trybie 3-zmianowym
  • mile widziana znajomość systemu ERP

Oferujemy:

  • możliwość pracy w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku w międzynarodowej atmosferze współpracy z różnymi branżami i liderami na rynku
  • pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover, grupowego ubezpieczenia na życie, karty Multisport lub biletów do kina; dodatki stażowe i jubileuszowe
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS, m.in. „wczasy pod gruszą”, paczki świąteczne i karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości i nastawienie – posiadamy determinację i fachową wiedzę, aby wytwarzać produkty najwyższej jakości.
Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Mysłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
18-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

NVH POLAND Sp. z o.o.

Brygadzista magazynu

Zawód: team lider Rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
26-10-2020

Brygadzista w Dziale Produkcji

Zawód: team lider Rodzaj: umowa o pracę
19-10-2020
ELTEK Poland Sp.  z o.o.

LIDER LINII PRODUKCYJNEJ

ELTEK Poland Sp. z o.o.
15-10-2020