Kasjer w sklepie dekoracyjnym -dla osób z orzeczeniem

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
  • Bolesławiec, dolnośląskie pow. bolesławiecki

Handlowiec

Umowa o pracę

współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi
zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy
Obecnie poszukujemy Kasjerów z orzeczeniem o niepełnosprawności w renomowanym Sklepie dekoracyjno budowlanym we Wrocławiu

Gwarantujemy:
Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych- 5 dni pracy i 2 dni wolnego, bez pracy na zmiany nocne, tylko na rano lub na popołudnie
Atrakcyjne Wynagrodzenie plus premie po okresie próbnym
Szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej
Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),
Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,
Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Opis stanowiska:
Obsługa kasy fiskalnej
profesjonalna, szybka i miła obsługa klientów,
sprzedaż i fachowe doradztwo,
dostępność towarów na dziale i ich prawidłowe oznakowanie i układanie

Wymagania

orzeczenie o niepełnosprawności,
komunikatywność i otwartość na ludzi, dokładność i rzetelność,
zaangażowanie w pracę, umiejętność dobrej organizacji pracy,

Miejsce pracy: Wrocław Fabryczna
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)