Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.02.2024

Specjalista ds. dotacji

AGM Konsulting
  • Zabrze, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

rzedsiębiorstwo Konsultingowe AGM przyjmie do biura w Zabrzu Specjalistę ds. dotacji

Opis stanowiska - zakres obowiązków

analiza możliwości pozyskania środków na dany projekt z różnych źródeł finansowania,
opracowywanie dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o dotacje unijne i krajowe z różnych źródeł z dostępnych programów,
realizacja projektów, rozliczanie, sprawozdawczość, kontrola.

Wymagania

wykształcenie wyższe,
doświadczenia w zakresie aplikowania o środki unijne
doświadczenie w zakresie realizacji i rozliczania projektów unijnych,
dobra znajomość obsługi komputera (w tym programów WORD, EXCEL),
zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, systematyczność, zaangażowanie, komunikatywność,
umiejętności analitycznego oraz twórczego myślenia
zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność

Oferujemy

pełną wyzwań pracę,
umowę o pracę,
możliwość rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie,
narzędzia pracy.