MENEDŻER/INŻYNIER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

GP IZOMONT SP. Z O.O.
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5,
zatrudni pracownika na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: WŁOCŁAWEK

Poszukujemy odpowiedzialnych, ambitnych osób z doświadczeniem.

ZADANIA:

- pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami
- opracowywanie i pozyskiwanie zapytań ofertowych
- kontakt z klientami zagranicznymi
- prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizacja transakcji
- bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano – montażowych
- nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja pracowników oraz podwykonawców
- bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe inżynierskie ( preferowany kierunek mechaniczny lub budowlany)
- umiejętność wykonywania ofert z branży budowlanej i konstrukcyjno- mechanicznej
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lat
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- znajomość programu AUTOCAD
- dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność
- dyspozycyjność oraz bardzo dobra samoorganizacja
- umiejętności analityczne
- umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji

OFERUJEMY:

- umowę o pracę
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy
- udział w realizacji prestiżowych inwestycji w kraju i zagranicą
- przyjazne i komfortowe warunki pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres:
@ lub kontakt telefoniczny pod numerem
z dopiskiem menedżer/inżynier z językiem niemieckim

DOŁĄCZ DO NAS...ZAPRASZAMY

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.
Dodana
Wygasa (za 3 dni)